Sisuturundus

Tahad olla keskkonnasäästlik? Siin on tooted, mis võiksid sul olemas olla! 

Ebeauty.ee, 9. märts 2020 14:25
Foto: Envato Elements
Keskkonna säästmine ja hoidmine on nüüdisajal teema, millest väga palju räägitakse. Me ei tohiks oma ressursse lakkamatult kasutada ning tarbida mõtlematult ilma reaalse vajaduseta. On loomulik, et tekib küsimus – kuidas saaksin mina keskkonnale heateo teha? Alusta nende nelja toote kasutamisest ning saad keskkonnale juba väga suure teene teha. Abiks on seegi, et kõikidele allpool olevatele toodetele rakendub soodustus 20%, kui kasutada salasõna "Nipiraamat20".

Chilly’s termospudelid ning kohvitopsid

Chilly’s missioon on kiirendada korduvkasutatavate toodete kasutuselevõttu ja igapäevast kasutamist. Ettevõte asutati 2010. aastal eesmärgiga pakkuda inimestele võimalust alati liikumise peal külma vee olemasolu tagada, ilma et nad peaks ostma pidevalt uusi plastikpudelitega jooke. Chilly’s on kaasaegne ja moodne toode, mis on loodud, et ühendada ühekordse plastikust veepudeli mugavust kõrgkvaliteetsete ja keskkonnasõbralike eelistega.

Chilly’s roostevabast terasest termospudelid on lekkekindlad ning BPA-vabad. Valmistatud kvaliteetsetest materjalidest ning on topeltseintega ja vaakumisolatsiooniga, tänu millele hoiab mistahes joogi kuumana kuni 12 tundi ja külmana kuni 24 tundi olenemata välistemperatuurist. Testide tulemusena hoiavad pudelid joogi kuumana ka kauem kui 12 tundi. Täiesti võimalik on ka, et jook püsib kuumana kuni 24 tundi, nii et tegemist on tõsiselt kvaliteetse tootega.

Vaata täpsemalt SIIT!

Stojo korduvkasutatavad ning kokkuvolditavad kohvitopsid

Stojo kokkuvolditav kohvitops on ideaalne alternatiiv ühekordsetele kohvitopsidele. See on kompaktne – peale kasutamist saad topsi kokku voltida ning kotti panna ning see ei võta palju ruumi. Sobilik nii külmade kui ka soojade jookide jaoks, lekkekindel, pestav nõudepesumasinas, valmistatud LFGB sertifitseeritud silikoonist. Ühe Stojo topsi kasutamisega säästad 7 kilogrammi jäätmeid ja 1000 liitrit vett.

Stojoga on võimalik aastas kokku hoida tuhandeid ühekordseid topse.

Stojo tooteid valmistatakse tehastes, mis järgivad rangeid nõudmisi ja keskenduvad töötajate õigustele, ohutusele ning keskkonnaeeskirjadele. Rahvusvahelised organisatsioonid kontrollivad tehaseid regulaarselt ning Stojo loojad jälgivad tähelepanelikult neid tulemusi.

Vaata täpsemalt SIIT!

Hay!Straws 100% naturaalsed nisuvartest korduvkasutatavad joogikõrred

Plastikust kõrred visatakse peale ühekordset kasutust minema ning kahjuks lõpetavad need looduses (näiteks ookeanides), kus nad on ohuks loomadele ning mereelukatele. Lisaks eraldavad kõrrejäänused ka mürgised saasteaineid. Aina rohkem leitakse mikroplasti jäänuseid meie oma toiduallikatest.

Täna on turul erinevaid alternatiive ühekordsetele plastikust kõrtele. Hay!Straws missioon on pakkuda lihtsaid lahendusi kriitilistele probleemidele. Miks? Sest „lihtne“ tähendab tihtipeale kergesti kättesaadavat, taskukohast ja naturaalset. See annab palju rohkematele inimestele võimaluse üheskoos midagi head korda saata. Inspiratsiooni plastiku- ja kõrtevastasuseks said Hay! Strawsi loojad kümnete artiklite lugemisest ning videote vaatamisest, millest üks šokeerivamaid oli selline, kus merikilpkonnal tõmmati ninast välja terve plastikkõrs. Hoolimata meie püüdlustest plastikust loobuda, satub see siiski ikka ja jälle meie jooki või toidulauale. Hay! Straws on meie viimane õlekõrs!

Hay! Straws näol on tegemist naturaalsete nisukõrtega. Need on:

- 100% biolagunevad ja peale kasutamist võib visata komposti, kus lagunevad 2-4 kuuga

- Valmistatud nisuvartest (nisu tootmisel tekkiv kõrvalsaadus) – need on ka gluteenivabad ning sobilikud gluteenitalumatusega inimestele ja veganitele.

- Ei sisalda plastikut

- Käsitsi korjatud ning hoolikalt valitud kõrred parima kvaliteedi saavutamiseks

- Ei vetti (nagu paberkõrred) ning erinevalt paberkõrtest, mis läbivad tselluloosiprotsessi koos lisatud kemikaalidega, on nisukõrtes kõik hea. Kasutatakse ainult seda, mida loodus meile pakub. Nisuvarred loputatakse peale koristamist kolm korda steriilses vees mustuse ning bakterite eemaldamiseks. Kemikaale ei kasutata ega lisata kogu protsessi kordagi.

- Toetavad väikefarmereid – tootjad teevad tihedalt koostööd farmeritega üle maailma, kes teenivad ekstraraha müües kõrvalsaadusid selle asemel, et need ära visata.

Vaata täpsemalt SIIT!

MakeUp Eraser meigieemalduslapid

MakeUp Eraser meigieemalduslapiga saad meigi eemaldada parimal viisil – lihtsalt veega. See eemaldab kõige raskemini eemaldatava meigi, olgu see veekindel ripsmetušš, vedel silmalainer, põsepuna, meigikreem, lavameik, näomaalingud jne. Suurepärane reisil, sportides ning laval esinedes. Valmistatud 100% polüestersegust, võti on peidus kanga koes. Ei midagi keerulist, tegemist on väga lihtsa tootega. Riidele ei ole pandud juurde lisaaineid. Õrn silmadele. Lühem külg on pesemiseks, pikem külg koorimiseks. Lisa vett (võimalusel sooja vett) ning ringikujulised liigutused eemaldavad kogu meigi. Peab vastu kuni 1000 masinpesu korda, ei vaja spetsiaalseid pesuvahendeid ja pesuprogramme, ei pea pesema iga päev, võib kasutada igal päeval erinevat osa ning pesta mõne päeva tagant. Korjab meigi enda külge, selle asemel, et see laiali ajada. Suurepärane toode silmaläätsede kasutajatele, ei hõõru ning on õrn.

Makeup Eraseriga ei hoia sa ainult raha kokku, vaid ka tuhandeid ühekordseid vatipatju. Peale selle saad elada keemiavabalt. Toode on vegan-sõbralik, loomkatsete vaba ning dermatoloogiliselt testitud.  

Vaata täpsemalt SIIT!

Tahad saada tooteid soodsamalt?

Sooduskoodiga "Nipiraamat 20" on kõik need tooted e-poes www.ebeauty.ee 20% parema hinnaga! Sooduskood ei rakendu ostukorvis automaatselt, hind muutub toodete eest tasuma minnes. Saadaval ka kaupluses Nordic Beauty Concept T1 Mall of Tallinn 1. Korrusel.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee