Eesti uudised

Arstiteadlane: Eestis on suur risk koroonaviiruse ulatuslikuks levikuks, meil puudub immuunsus (3)

LISA KOMMENTAAR

6. märts 2020 16:20
Vastutustundetud inimesed,kes levitavad viiruse,tuleb vastutusele võtta.Kuidas sai arst saabudes epideemia piirkonnast,minna tööle.See on julmus ja ükskõiksus.Kooli juhtkond soovitab õpilasele kodus olla, aga vanemad saadavad kooli,seades ohtu teisi.Kus on sellistel inimestel südametunnistus?
Jüri 6. märts 2020 14:46
Koroonaviirus üldjuhul ongi külmetushaigus, kuid see Covid19 on inimese poolt töödeldud laboriprodukt - pidavat olema HIV-ilt suht kiire muteerumine juurde pandud. Seega jutt koroonavaktsiinidest aasta-kahe jooksul on lollidele - selle ajaga on see Covid19 kümme korda muteerunud. Inimesi aitab peamiselt vaktsiinidega rikkumata immuunsüsteem!!!

... 6. märts 2020 14:41
Väidetavalt arvatakse, et viirus siseneb ACE2 retseptori abil kopsus. ACE2 retseptorite hulk suureneb vanusega. Ning suurem on ka retseptorite hulk südame- ja kopsuhaigetel. Peale selle on südame- ja kopsuhaiged oma haiguse tõttu riski all. ACE2 retseptorite hulga kohta eri vanuse, soo, rassi ja organite kohta eriti palju teadusartikleid ei leidnud, hea, kui 1-2 tk. Võib-olla seetõttu põevad lapsed kergemalt.