Sisuturundus

Allergiline õietolmu või lemmiklooma suhtes? Tegele allergia põhjuse, mitte sümtomitega! 

Medical24, 9. aprill 2020 15:09
Foto: Envato Elements
Allergiliste haiguste esinemissagedus on viimastel aastakümnetel kasvanud nii Eestis kui mujal riikides. Allergia on ebamugav ning segab igapäevaelu – õnneks on aga viise, kuidas neid vaevusi vähendada.

Saabumas on kevad, mil lööb paljudel inimestel välja õietolmuallergia. Statistika järgi kannatab selle häda all lausa 10% eestimaalastest. Kindlasti ei tohiks loobuda arsti välja kirjutatud ravimitest, kuid enesetunde parandamiseks tasuks kasutada veelgi erinevaid preparaate. Appi tuleb näiteks Suurbritannias välja töötatud Bio-Life HomeCare sari tolmulesta, õietolmu, lemmiklooma või hallituse poolt tekitatud allergiliste reaktsioonide käes vaevlejatele. Bio-Life sarja tooted aitavad vähendada keskkonnas leiduvate allergeenide kontsentratsiooni ning leevendavad allergianähte. Tooted põhinevad pindaktiivsetel ainetel, mis seovad allergeene inaktiivseteks kompleksideks ning seeläbi hoiavad allergeenide taseme inimesele ohutul tasemel.

HomeCare sarja tooted: õhu-, mööbli- ja tekstiilisprei ning pesulahus pakuvad lahendust tubaste allergeenide vähendamiseks inimese jaoks ohutule tasemele. Bio-Life PetalCleanse sari võimaldab loomaallergia all kannatajatel ülitundlikkusest hoolimata lemmiklooma pidamist jätkata.

• Tolmulesta allergia puhul: HomeCleanse, FabriCleanse ja AirCleanse.

• Loomaallergia, mis avaldub tilkuva nina ja ärritunud silmadena: PetalCleanse kassi- või koeralahus ja AirCleanse.

• Loomaallergia, mis avaldub nahalööbena: PetalCleanse kassi- või koeralahus ja HomeCleanse.

• Õietolmuallergia puhul: AirCleanse ja FabriCleanse.

• Hallituse esinemise puhul koduses keskkonnas (näiteks liigniisked puitmajad): HomeCleanse, FabriCleanse, AirCleanse.

Toodete kombineeritud kasutamine tagab kõige parema tulemuse.

Kuidas talitada loomaallergia puhul?

Võib-olla et kõige enam meelehärmi teeb inimestele see, kui neil on loomaallergia. Armsast kassist või koerast ei tahaks ju loobuda. Tilkuva nina ja ärritunud silmade puhul saab leevendust PetalCleanse kassi- või koeralahuse ning AirCleanse õhusprei kasutamisest, nahalööbe või -sügeluse tekkimisel PetaCleanse kassi- või koeralahust ja HomeCleanse mööbili-ja tekstiilisprei kombineeritult kasutamist.

Vältida tuleks loomaga samas ruumis magamist. Pihusta vähemalt korra nädalas loomaaseme ümbrusesse ja siseruumidesse, kus lemmik viibib, AirCleanse spreid. See vähendab õhus levivate allergeenide taset.

HomeCleanse lahust tuleks pihustada kohtadesse, kus loom istub, näiteks diivanile, vaibale ja loomaasemele.

Hoolda looma karva või nahka vähemalt korra nädalas PetalCleanse lemmikloomale sobiva lahusega, vastavalt kas koera- või kassilahusega. Kassilahus on sobilik ka küülikutele, merisigadele ja teistel karvakattega väikeloomadele.

PetalCleanse’i tooted põhinevad pindaktiivsetel ainetel, mis seovad allergeenid loomade karvadelt ja nahalt inaktiivseteks kompleksideks. Samal ajal niisutavad karvkatet looduslikud õrnatoimelised koostisained.

Suurbritannias läbi viidud uuringute kohaselt oli PetalCleanse puhastusvahend efektiivne 97% loomaallergiat põdevatel inimestel, samuti vähenes allergiaravimi tarvitamise vajadus.

PetalCleanse sarja tooted on loomadele ohutud ning pälvinud Allergy UK Consumer Care auhinna.

Lisainfot allergiapreparaatide kohta saad SIIT!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee