Juhtkiri

Juhtkiri | EKRE nägu rändekriisilahendused

ohtuleht.ee, 3. märts 2020, 18:29

16 KOMMENTAARI

j
Jah, kiitus Ungarile ja Kreekale ületamatute tarade eest!Aga kus on eesti-vene vaheline tara?/ 5. märts 2020, 13:06
Või arvab keegi, et üle vene piiri ühtki migranti enam tulema ei hakkagi?! Juba 2015. aastal saatis Venemaa lahkelt massiviisi neid migrante Eestisse, eks seekord hakkavad nad samuti sealt kaudu tulema.
k
kui võhikud on võimul, mida on sealt siis veel oodata/ 5. märts 2020, 13:15
Refid alustasid kõrgtehnoloogilise piiri ehitusega, aga mis juhtus edasi Ratase uue valitsusega edasi? EKRE juhid- uued luuad-sise-ja rahandusminister Mart Helme -Martin Helme – kuulutasid kohe,et idapiir ehitatakse odavamalt, ilma "vilede ja tuledeta", mis on vihje kõrgtehnoloogiliste valvelahenduste mitte kasutuselevõtmisele. Ühesõnaga - üks väike oksatraaditara pidavat küll hea olema, kuid isegi seda tara pole jõutud ehitada.
n
5. märts 2020, 13:21
Nüüd karjub helme- piirid kinni, piirid kinni! Mis piiri sa kinni paned kui eesti-vene maismaapiiril 294 km-l tõkkeehitusi EI OLEGI, mida kinni panna!
h
hädaldajale/ 5. märts 2020, 17:13
Ära kiunu. Ansipi ja Rõivase ajal polnud seda traadikeragi, rohi ja võsa oli rinnuni, nii et kohvergi varastati sealt ära. Küll iga asi omal ajal, Helme pole peenhäälestaja nagu mõni varasem peaminister seda oli.
õ
õige otsus/ 4. märts 2020, 18:17
Tuleb tõdeda. et järjekordselt oli Mart Helmel õigus, kui ta rääkis eriüksuse loomise vajadusest, et kaitsta vajadusel ka oma riigipiiri. Haukugu need sotsrefidest liberid palju tahavad, selles suhtes toetan kahe käega ettenägelikku Helmet. Vanemal inimesel on elukogemus, mis paljudel siin kiunujatel puudub. Vähem möla, rohkem tegusid!
t
t.s./ 4. märts 2020, 20:55
Sellise seisukohaga saab ainult nõustuda
o
oh heldene aeg/ 4. märts 2020, 17:19
nuta inimene, nuta põhulehe anonüümne libérast!
v
vastupidi on lugu/ 5. märts 2020, 17:16
EKRE-lased ei ole liberastid vaid konservatiivid. Tee endale asi ikka enne selgeks kui midagi kirjutad. Kiunuvad siin ikka sotside ja refide poolehoidjad. Nii on lood.
k
Konservatiiv/ 4. märts 2020, 14:16
Tundub , et seesama seltskond kes mõned kuud tagasi sõimas Helmet piirikontrolli tõhustamise pärast , peaksid nüüd oma sõnu sööma ! Aga muidugi on ju sellisele liberaal - sotsialistlikule ja selgrootule seltskonnale kohasem hakata siseministrit sõimama , et miks ta ei ole juba tara välja ehitanud ?. Ja kui varem oli sotside läbiv mõte , et kedagi ei ole justkui tulemas , siis nüüd on mõte selline , et kedagi ei ole siia tulemas ,...kuna keegi on kusagil mingisuguseid abinõusid tarvitusele võtnud. Ja eks siis paari kuu pärast saab jälle karjuda , et midagi ei ole tehtud.
p
Peale tühja jutu/ 4. märts 2020, 19:03
polegi ju midagi tehtud.
m
maalt ja traktoriga/ 4. märts 2020, 10:41
See nö. rändekriis ei ole midagi muud kui varjatud sõjaväelaste, aga teistmoodi ma neid noori ja täiselujõus mehi nimetada ei saa, sissetung Euroopasse. Parim viis nende tõkestamiseks ongi nii välispiiride kui iga Liidu sisese liikmesriigi piiri kinni panek, kasvõi ajutiselt. Need, kes ei allu käsklustele, nende pihta on alati kasutatud üht tõhusat vahendit, relva.
t
4. märts 2020, 10:37
Tara töötab ju Ungaris, mis küsimus see üldse on? Ja töötab ka Kreekas, kus see on olemas. Aga ei tööta seal, kus tara ei valvata. Sotsid korjaksid tara muidugi maha ja laseksid kõikidel kõikjale kulgeda rändelepingu järgselt, ning paneksid migrantide söötmise, katmise, teenindamise ja potitamise raskuse kohalike õlale, kuni sinnani välja et need ka rändama läheksid, et oma "kohustustest" vabaneda.

s
Saaks ainult muliseda./ 4. märts 2020, 08:55
No ja mis on selle arvamusloo mõte? Kas autor õhtakast sooviks ikkagi kvoote või mida ta tegelikult tahab? Või polegi probleeme selle teemaga???
j
jälle/ 4. märts 2020, 08:54
mingi anonüümse vasakäärmuslase propagandaartikkel
t
tomm/ 4. märts 2020, 12:12
Kohalikud punaväljaanded lähevad aina ajuvabamaks.
m
Mart/ 4. märts 2020, 19:06
Aitab küüslauk, põgenevad kabuhirmus selle haisu eest nagu vampiirid.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee