Foto: Martin Ahven
Ohtuleht.ee / Delfi 3. märts 2020 17:54
Kaadrivoolavus Postimees Grupis jätkub, sest ettevõttest lahkub Postimehe majandustoimetuse juht Harry Tuul ja reporter Reet Pärgma. Varem oli meediamajas ameti maha pannud sama toimetuse reporter Aivar Pau. 

Kuigi Tuul jäi Õhtulehele tabamatuks, ütles Postimees Grupi juhatuse esimees Andrus Raudsalu Delfile, et Tuule ja Pärgma lahkumise põhjus ei kuulu avaldamisele. "Kui ma põhjust teaks, siis ka ei ütleks, sest nende lahkumise põhjus on meie majasisene asi," ütles ta. 

Alates 2019. aasta algusest on toimunud Postimehes suured ümberkorraldused ning lahkunud on üle 30 ajakirjaniku. Tööpostilt lahkusid Postimehe peatoimetajad, Lauri Hussar ja Peeter Helme, lisaks on Margus Linnamäe ettevõtte selja taha jätnud ridamisi uudistetoimetuse ajakirjanikku. 

Hiljuti lõppes Postimehel töösuhe ka Elu24 peatoimetaja Kerttu Jukkumiga, uudistejuhi Urmas Jaagantiga ning uudistetoimetuse reporter Ege Tammega. Samuti lahkus sisuselt terve uuriv toimetus, nende hulgas ka toimetuse juht Holger Roonemaa ning ajakirjanikud Mari Mets, Martin Laine, Oliver Kund ja Helen Mihelson. 

Vaata viimaste aja Postimehe majas toimunud vangerduste ja jätkuva troonide mängu kohta SIIT.