TÜHI MAJA: Alates märtsist jääb Krabi koolimaja õpilasteta.Foto: Aldo Luud
Asso Ladva 1. märts 2020 18:07
„Ministeerium tuli Krabi kooli seaduserikkumist lõpetama, aga tulemuseks on veel suurem segadus. Minul tekib küsimus, et kui ministeerium võib rikkuda kohustust, mille ta endale pani, ehk võib siis Krabi kool talle pandud kohustust rikkuda ja edasi töötada,“ ironiseerib Krabi kooli lapsevanem Katrin Pudersell, kelle teada õige mitu õpilast Krabi koolist, mis alates 1. märtsist kinni pannakse, jääb viimaseks õppeveerandiks ilma koolita.

Eelmise aasta lõpus kontrollis haridusministeerium Võrumaal Krabil töötavat erakooli ja leidis, et sealne õppetöö on nii korrast ära, et kool tuleb sulgeda keset õppeaastat. Samas võttis ministeerium endale kohustuse garanteerida kõikidele suletava kooli õpilastele õppekoht mõnes teises koolis. Katrin Puderselli tehtud statistika järgi jääb see eesmärk saavutamata ning mitmel lapsel võib koolitee sellel õppeaastal sootuks pooleli jääda.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (3)

Ants 2. märts 2020 14:20
Ministeerium, kui viga näed laita, siis tule ja aita! Paneme kinni ja kõik on hästi? EI OLE ju!
Aime 2. märts 2020 14:11
Miks suletakse nii vajalik kool? Kes vastutab, kui seal õppinuist ei saa täisväärtuslikke ühiskonna liikmeid? Need lapsed vajavad ju erihoolt ja -õpet.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS