Sisuturundus

NAISTE SALADUSED LAHENDATUD: milline kodune protseduur aitab vähendada tselluliiti ja mõõte kuu ajaga 2–5 cm? 

Kupud.ee, 2. märts 2020 10:15
„Populaarseks teeb kupud see, et nad tõesti toimivad, neid on lihtne kasutada ning nad on väga taskukohased. Tulemusi on näha juba 2-4 nädalaga! Jutt kuppudest levib ammu sõbralt sõbrale ja mingit pähemäärimist lihtsalt ei ole,“ räägib kupumassaažist www.kupud.ee esindaja Mariliis Mürgimäe. Muide, praegu on koodiga Õhtuleht20 kõik tooted 20% soodsamad!

Tselluliidiga võitlemisel ei ole enam vaja kalleid kreeme ega salongiprotseduure – kodus kasutatavad taskukohased massaažikupud lubavad tulemusi juba mõne nädalaga. Praeguseks on kupud olnud Eestis saadaval üle kaheksa aasta ning seda kasutab üle 25 000 naise. „Kupud on tõesti väga hästi vastu võetud ja ütleks, et need on lausa viimase aja trend,“ kinnitab Mürgimäe.

Tegemist on massaažiliigiga, mille tegemisel kasutatakse tänapäeval käepäraseid kokku pigistatavaid silikoonist massaažikuppe. „Paljud naised, kes teevad küll palju trenni, ei saa siiski tihti tselluliidist päris lahti. Siinkohal tulevadki appi kupud. Tselluliidi vähendamise mõttes on kupumassaaž üks kõige tõhusamaid massaaže, sest kupp imeb endasse vaakumi näol palju nahka, lihaseid ja kudesid, tänu millele saab hõlpsasti kiirendada lümfi- ja vereringet ning ainevahetust. Mõnes mõttes võib seda pisut võrrelda ka LPG massaažiga, kus samuti tekitatakse vaakum, et probleemseid piirkondi kehal töödelda. Kupud on aga suurepärased abilised koduses kehahoolduses ja kõigile kättesaadavad,“ selgitab Mürgimäe.

Tema sõnul eelistavadki paljud naised seda teistele massaažidele just põhjusel, et on mugav, käepärane ning taskukohane ja mis kõige tähtsam: kasutajad näevad juba esimesi tulemusi nädala-paariga.

Aitab ka seljavalude ja õlavöötme valude korral

Klientide absoluutseks lemmikuks on kehakupp. „Peaaegu 90% naistest esineb tselluliit. Paljudel on aga probleemiks hoopis venitusarmid, teised soovivad vähendada ümbermõõtu reiel, kõhul või puusadel. Kehakupuga saab kõiki neid muresid vähendada. 2-4 nädala pärast on näha juba suurepäraseid tulemusi! Kindlasti ei tohi aga unustada vee joomist peale protseduuri. Väga hästi aitab kupp ka seljavalude ja õlavöötme valude korral. Masseerides kupuga turjapiirkonda ja selga, leevendab see hõlpsasti pingeid õlavõõtmes ja seljas näiteks istuvast või pidevalt arvuti taga olevast tööst,“ jutustab spetsialist.

Samuti on väga hästi vastu võetud näokupp. See on ideaalne neile, kellel on tekkinud mõningad kortsud, näonahk on pläss ja tuhm. „Näokupp elavdab väga hästi näo mikrovereinget ja samuti tõstab näolihaseid. Öeldakse, et see on kui kodune Faceliftingu protseduur. Samuti puhastab kupp poore ja vähendab edukalt ka aknearme,“ osutab Mürgimäe. Näokuppu tasuks kasutada paar-kolm korda nädalas ning eriti soovitav on protseduur teha enne tähtsat üritust või pidu. See annab erilise sära ja jume.

Silmakupp aitab aga hõlpsasti vähendada tumedaid silmaaluseid ning silendada peeneid silma- ja huuleümbruse kortse, kuhu näokupuga nii lihtsalt ligi ei pääse.

Muide, kuppe tuleb sooja veega loputada pärast iga kasutuskorda ning niiviisi kestavad need aastaid!

Kuidas kupumassaaži kodus ise teha? 

Kodune kupumassaaž on Mariliis Mürgimäe sõnul imelihtne. „Probleemne piirkond on vaja ära õlitada ja siis tuleb vaid kuputama hakata. Kehakuppu kasutades peaks enamasti järgima põhimõtet, et kupuga tuleb liikuda altpoolt üles vereringe suunas. Parimate tulemuste saavutamiseks peaks kuputama kuu aega järjest 4-5 korda nädalas 5-7 minutit ühele probleemsele piirkonnale,“ räägib ta. Peale kuuri on nahk rohkem trimmis, vähenenud on ümbermõõt ning tselluliit.

Näokuppu tuleks kasutada 2-3 korda nädalas. „Näokupuga on kaasas ka spetsiaalne skeem, mida järgides on lihtne seda kasutada. Näokupuga soovitame kuputada peale dušši, siis on poorid lahti aurutatud ning õli ja kupu koostoime mõjusam. Silmakupu vaakum on aga väiksem ja pole niivõrd intensiivne, niisiis võiks sellega kuputada kasvõi igapäev,“ lisab ta.

Loomulikult pakub inimestele huvi, milliseid erakordseid tulemusi on saavutatud kupumassaaži kasutades. „Parimad tulemused, mis on saavutatud kuu ajaga, on reielt 6 cm, kõhult lausa 8 cm ning käsivarrelt 3 cm! Keskmiselt aga vähendab kuputamine kuu ajaga reielt 2–4 cm ning kõhult 3–5 cm. Väga häid tulemusi on muidugi saadud ka venitus- ning aknearmide vähendamisel. Samuti saame pidevalt tagasisidet naistelt, et nad on kõik protseduurid varasemalt ära proovinud, kuid kupud on ainsad, mis aidanud tselluliiti silmmärgatavalt vähendada või on sellest sootuks lahti saanud!“ toob asjatundja välja. Paljude kasutajakogemuste ja piltidega saab tutvuda ka kodulehel www.kupud.ee

Kust kuppe leiab?

Kuppe on võimalik lihtsasti ja kiiresti tellida e-poest www.kupud.ee. Samuti on kupud müügil Tallinna ja Tartu Kaubamajas, Tradehouse Ilukaubamajades, Pro Kosmeetika kauplustes, Saaremaa Kaubamajas, Bio4You Ökopoodides, Haapsalu Apothekas, Les Petites Looduspood Telliskivi Loomelinnakus ning Loverte.com lehel.

SOODUSKOOD!

Sooduskoodiga Õhtuleht20 on kogu kaup e-poes www.kupud.ee 20% soodsam!