Juhtkiri

Juhtkiri | Apteegireformi reform kiusu pärast (8)

LISA KOMMENTAAR

27. veebruar 2020 10:34
No tähtis on kisada, et reform on halb ja Kiik tuleb maha võtta. Hetkel on ju ekrelaste eesmärk Kiike kangutada. Seda nad ei varjagi, kõigest üks minister. Ja kui nende ministrid nagu loogu langesid, siis ei olnud... kõigest üks minister. Mis siis, et neid on rohkem kui üks läinud. Nende kurvastuseks peab ütlema, et Kiik saab oma tööga vähemalt hakkama, ekre ministrid olid ikka väga nõutud. Mulle meeldis, et Karu käis presidendi vastuvõtul. See oli super!!!! Mees laseb osavalt ekrele krae vahele ja nad vaesekesed ei saa arugi, või kui saavad teevad näo, et kõik on ok.
Helina 26. veebruar 2020 18:50
Missugune seosetu ja täiesti ajuvaba jutt ,.. EKRE on koos Isamaaga ainuke kes püüavad päästa mis päästa annab,-- et apteegid ei läheks kinni. Kogu selle jama keerasid kokku sotsid ja reformikad , kellel ei jätku praegu südametunnistust oma jama parandada ja solidaarselt hääletada ---- HÄBI.
27. veebruar 2020 10:35
Mida nad siis päästavad? Oma nahka? No see vajab tõesti päästmist, mõlema reitingud kukuvad kolinal.
27. veebruar 2020 10:36
Apteeke on nii palju, et lausa halb hakkab. Igas kaubanduskeskuses vähemalt üks, mõnes ka kaks ja võib olla rohkemgi. Selline tunne, et me vajame neid ravimeid nagu õhku, nagu muu polekski oluline. Oleme siis tõesti nii haiged inimesed? Kui jah, siis olekski hea, kui apteeke vähem oleks, liiguksime rohkem, et rohtu saada ja see oleks tervisele kasulikum.
kademeel 26. veebruar 2020 10:50
27. veebruar 2020 10:37
kadeda kari kasvuta. ikka nii oli k tähe pealt.
Kalle 26. veebruar 2020 09:07
Kes on selle loo autor? See seisukoht kuulub loo kirjutajale ning ka teistel inimestel on õigus oma arvamusele selles saagas.
Kiidan sind. 27. veebruar 2020 10:38
Jah, ning sinu sisukat arvamust selle asja kohta saime lugeda. Aitäh, et meile teada andsid. Väga sisukas kommentaar. Sellega peab antud reformis kindlasti arvestama. Tee petitsioon ja kogu allkirjad ja saada muudatusettepanek, väga hea ettepanek. Väga.