Poliitika

VIDEO | RAVIMIRINDEL MUUTUSTETA: EKRE katse apteegireformi ümber pöörata kukkus läbi

Johanna-Kadri Kuusk, 25. veebruar 2020, 10:05

96 KOMMENTAARI

p
2. märts 2020, 22:38
Peetruse esimene kiri 3:Kristlikust ühiselust 8 Aga viimaks, olge kõik üksmeelsed, kaastundlikud, vennaarmastajad, halastajad, alandlikud! 9 Ärge tasuge kurja kurjaga ega sõimu sõimuga, vaid vastupidi, õnnistage, sest te teate, et olete kutsutud pärima õnnistust! 10 Sest "kes armastab elu ja näha häid päevi, see hoidku oma keelt kurja eest ja oma huuli pettust rääkimast; 11 ta pöördugu ära kurjast ning tehku head; ta otsigu rahu ja nõudku seda taga. 12 Sest Issanda silmad on õigete poole ja tema kõrvad nende palvetamise poole; aga Issanda pale on pahategijate vastu!"
b
Balti Apteek/ 26. veebruar 2020, 18:32
3 Balti riigi riiklik apteegisüsteem keskhulgilaoga, hinnad langeks x%.
k
Kogu seereform oli savijalgadel./ 26. veebruar 2020, 08:55
Olgem realistid. Väiksepalgalised apteekrid omanikeks? aga ega neid apteeke neile ei kingita, mille eest n need endale välja ostma peaksid? Eriti kui avestada, t nema on ühed madalamalt tasustatud spetsialistid, kaugelt alla riigi keskmise. Või võtku pangalaenu? Aga kaspank ikka annab? Tagatist on vaja! nii et kui perekonnal on mingi päritud maja, korter või maatükk, siis pane see pangale tagatiseks? Vabandage, aga mina isiklikult ei julgeks riskida. Võimalusga, et leian nd äkki kuuse alt.
j
jätkame/ 26. veebruar 2020, 09:02
Aga oletame, et apteegi erastamine õnnestubki ja et vähemasti esialgu äri ikka läheb, mis siis? Damoklese mõõk ripuks mul ikka pea kohal. Omaniku ja oma riskiva pangavõlglasena oleksin ma huvitatud mitte altristlikust heategevusest ja oma perekonna varaga riskimisest, vaid sellest, et riskantse pangalaenu võimalikult ruttu kaelast ära, tagasi makstud saaksin. Seega kasumist. Ja kustkohast see tuleks? Aga eks ikka vaheltkasust. Et kaupa odavamalt sisse osta ja kallimalt edasi müüa. Ning kus oleks siin siis see paljulubatud atsientide kasu?
m
moderaatoritele analüüsimine ei meeli miskipärast/ 26. veebruar 2020, 09:05
Taas moderaator jaol. Aga oletame, et apteegi erastamine õnnestubki ja et vähemasti esialgu äri ikka läheb, mis siis? Omaniku ja oma pangavõlglasena oleksin ma huvitatud mitte heategevusest ja oma perekonna varaga riskeerimisest, vaid sellest, et riskantse pangalaenu võimalikult ruttu tagasi makstud saaksin.
j
jätkame/ 26. veebruar 2020, 09:07
Seega oleksin huvitatud kasumist. Ja kustkohast see kasum tuleks? Aga eks ikka vaheltkasust. Et kaupa odavamalt sisse osta ja kallimalt edasi müüa. Ning kus oleks siin siis see paljulubatud patsientide kasu?
k
korduv-korduv modreerimine/ 26. veebruar 2020, 09:14
Ei saa aru, miks moderaator siin edasi arutleda ei luba? Ju vist mõtlevad ja arutlejad ongi rahvavaenlasteks arvatud. Seega ei olegi võimalik arutlust lõpuni viia. Intelligentse ja haritud inimesena ma ei ropenda ega ei solva mitte kedagi ja ärist rääkides kasutan üldlevinud termineid. Aga tabusõnade loetelu on äraarvamatu. Tõstan käed ja annan alla.
k
Kas omal ei piisa pseudonüümiks fantaasiat? Või ehk ongi eesmärk teiste pseudonüüme omastada?/ 26. veebruar 2020, 00:41
siin esinevad ka mõned provokaatorid, kes võõraste, pseudonüümide all mõttetusi kirjutavad.
k
Kadu/ 25. veebruar 2020, 23:36
Köigele mis Eestimaa ja eestlaste elu edasi ei vii.

o
25. veebruar 2020, 18:50
Olen poliitikast eemal hoidev isik ja ei jaga kommenteerijate poliitlilisi vaateid. Olin ametis, mis ei luba poliitilisi vaateid. Kuid töötasin siiski omal ajal Komsomoli Haapsalu Rajoonikomitees. Ei jaga räuskajate vaateid, kuid selles roundis on -EKRE võit.
k
kus sa e-räuskaja siin võitu näed, ekre katse apteegireform kukutada, kukkus ju läbi / 26. veebruar 2020, 11:31
Ei eespoolt ega tagantpoolt otsast pole küll mingit ekre võitu siin näha vastupidi - ekrele lajatati riigikogu poolt paras maksahaak.
ü
25. veebruar 2020, 18:20
Üks apteegikett töötas 2,5 miljonilise eurose kahjumiga. Ei tea kuskohast proviisorid selle kasumi saavad.
j
JOHANNES KÜLAOTS/ 25. veebruar 2020, 16:59
Vaatasin istungit. EKRE tegi hea investeeringu tulevaste valimiste arvelt. Ükskõik, mis apteekidega ka ei juhtu-ütleb EKRE, et nemad võitlesid kõigi vahenditega rahva heaolu poolt. Kaja Kallase sõnavõtust selgus tegelik vastuhääletamise põhjus, las tuleb 01.aprill, las tuleb kaos ja siis nõuame valitsuselt vastutuse võttmist jne. TAGAJÄRGEDEGA. See üleskutse ei olnud, mitte rahva huvides vaid oli poliitilise võimu haaramise huvides. Olen pensionär ja puudega. Loodan, et omad rohud saan kätte, sest Jõhvi linnas jäävad kõik apteegid avatuks. Lugupidamisega.
k
Kukub välja kuidagi eriti kummaliselt/ 25. veebruar 2020, 16:26
Mind kui mitme kroonilise haiguste põdejat ja igapäevast arstirohtude tarvitajat huvitab eelkõige ravimite kättesaadavus. Et apteek oleks võimalikult lähedal ja et teenindus oleks kiire. Lühemad järjekorrad. Kummaline. Et nüüd kui koroonaviiruse jõumise võimalus ka Eestisse reaalseks hakkab muutuma, nüüd siis paneme hulga apteeke kinni! Lohutajad räägivad, et küll mõni apteek ikka linna alles jääb. Seda küll, kuid see tingib siis seda, et kõik tõbised abivajajad neisse vähestesse alles jäänustesse kokku voolavad, pikas järjekorras ootavad ja üksteise võidu köhivad ning aevastavad. Terviseks!
k
küsin/ 25. veebruar 2020, 16:46
. et kui sa oled igapäevane rohutarvitaja, siis retseptiga saad sa kahe kuu portsu korraga.või ostad aapteegist kolm korda päevas
v
Vastan ka demagoogilisele ning provotseerivale küsimusele/ 26. veebruar 2020, 00:35
Ka see kaks kuud saab ükskord läbi, vähemasti 6 korda aastas, nii et tuleb ikkagi vahetevahel apteegis käia. Ei ole see igavesti kattuv "lauake kata end", nagu muinasjutus. Ja üsna sageli juhtub sedagi, et seda õiget rohtu apteegis sellel päeval lihtsalt ei olegi. Midagi jääb puudu. Nii et tuleb varsti taas apteeki vaatama ja ostma minema. Juhtuda võib sedagi, et kui on terve rida kalleid rohtusid, siis sa lihtsalt ei jõuagi kõike ühekorraga välja osta. Või soovitad sellel puhul siis näiteks pangast laenu võtta? Ka arst võib enne 2 kuu möödumist raviskeemi muuta. Midagi lisada.

k
K.P./ 25. veebruar 2020, 16:13
Pidasin varem endisest telediktorist lugu. Minu silmis tegi see inimene jäädavalt oma margi täis. Reffide tarvis pole viisakaid sõnu.
e
e./ 25. veebruar 2020, 15:39
Mu ajaliselt varasem kommentaar suunati modereerimisele. Arusaamatu, miks? Aga tegelikult tahtsingi alles järelkommentaaris tõdeda, et praegu just sooritasid refid-sotsid kuriteo eesti rahva vastu. Tappev katkupuhang seisab riigi ukse ees (või on viirus juba sees, me ei tea), aga teie tõukasite apteekide omandisuhted ja TÖÖRAHU puhtalt poliitilise kiusu nimel vabalangemisse. Seda te suudate oma 'suurest murest'! Aga osta kasvõi ühelegi apteegile/perearstipunktile, kes seisavad viirusekandjate eesliinil UV-õhupuhasti? Seda te ei suuda. Teid ei huvita isegi, kas näomaske jätkub!
j
Jaah/ 25. veebruar 2020, 15:46
On tõesti võimalik, et 1. aprilliks on uus viirus juba Eestis või väga lähedal. See apteegisõda lihtsalt sõdimise pärast on praegusel hetkel ikka väga nahhaalne.
r
ravi puudub, hoitakse lihtsalt karantiinis/ 25. veebruar 2020, 16:28
kes jääb ellu, see elab, kes sureb, see sureb. Nii on üle kogu maailma.
e
e./ 25. veebruar 2020, 16:38
Mul pereliige proviisor. Seepärast tean täpselt, mis tunne on keskealisel inimesel aastakümnete pikkune pangalaen kaela saada ja kuidas ta peab nüüd lisaks igapäevasele kutsetööle ka firmajuhtimise probleemidele keskenduma. Seda jama polnud tõesti vaja, Eesti elu kubiseb niigi stressist.
n
Näide sellest,/ 25. veebruar 2020, 15:38
et seadused on täitmiseks.
I
!!!/ 25. veebruar 2020, 16:28
Isegi sellised, mille mõttekus on, pehmelt öldes kaheldav või mis on lausa kahjulik.
e
25. veebruar 2020, 15:29
e
e./ 25. veebruar 2020, 15:24
Olen üks neist, kelle peret apteegireform sügavalt puudutab, tekitades suuri pingeid. Sest pereliikmetest üks, omanik (kes pole seotud apteegikettidega), ei soovi toimivat firmat müüa ja teine, palgatud proviisor, ei soovi apteeki osta. Tõenäoliselt leiavad nad mingi kompromissi aga süü konflikti eest lasub täielikult reformierakondlastel ja sotsidel, kes puht kiusu pärast reformi peatamise läbi kukutasid. Jah, teil on pärast 1. aprilli tore irvitada (pole vahet, kas põhjusel, et ei juhtunudki suurt apteegikadu või põhjusel, et suletud apteekide eest saab süü valitsusele veeretada).
e
Ega/ 25. veebruar 2020, 23:44
nende kiusude ja valedega löpuks önnistust pole.
q
Q3 / 25. veebruar 2020, 14:33
Need hääletamata jätnud saadikud on suurimad libedikud. Unustage korraks oma Ekre üle oigamine ja saage aru et see apteegireform on suurim lollus. Hinnad ei lange sellega, kindlasti jääb apteeke vähemaks. Siis kiunuvad ja oigavad kõik valitsuse suunas ja meedia jookseb kaameraga suletud uste juures ja küsitleb mõnuga vihaseid kodanikke. Ja kindlasti tulevad ravimimüüjate kahjunõuded riigile.
o
25. veebruar 2020, 14:44
t
Tukiloputaja/ 26. veebruar 2020, 07:46
Miks hääletati reform maha? Sest see oleks andnud tulevikus võimaluse osta ravimeid otse tootjalt, mis oleks kindlasti hinnad alla viinud. Sotsreffidest rahva "heaolu eest seisjatele' ei mahu see ju kuidagi hinge. Sestap on kõik võimalused(apteegi-, pensionireform), mis jätaks inimestele rohkem otsustusvõimet ja raha kätte, vaja kiiresti maha hääletada. Suur patroon Kadriorus ka veel toeks. Hädad näitajad!
n
naine/ 25. veebruar 2020, 14:21
On arusaadav et on valus kui valitsus jäi peale võitu tegemata aga nüüd tuleks kõik koos seal saalis mõelda rahva peale, tema ju teid valis.

ä
ässitaja pole/ 25. veebruar 2020, 14:20
aga verd tahaks näha ;) (minu nooruspõlves oli see väga levinud käibefraas). Antud juhul - Isamaa omad olid ässitajad, millest ühe teise erakonna totu tuld võtsid, ja nii see (poliit)nindade veriseks tampimine käib ...
m
mortale/ 25. veebruar 2020, 14:15
enamuses riigikogu opositsioon siin säutsumas ja oma ignorantsust afišeerimas. ehe näide, kes laseb rahva üle ja kes temast tegelikult hoolib. ülelastud maksavad selle nalja ju kinni, teil suva!
v
vanainimene/ 25. veebruar 2020, 14:11
Polegi tarvis neid apteeke, koroona koristab kõik vanainimesed ära.
k
!!!/ 25. veebruar 2020, 14:04
kuidagi väga tuttav tuleb see ekre poliitika ette. Oleme ju korra juba seda " uut poliitikat " näinud ja kogenud . Tuli ju Parts ka oma uue poliitikaga ja hiljem punase kraanaga.
j
Jüri/ 25. veebruar 2020, 14:03
Moonika Helmest - lollidele küsimustele polegi targalt võimalik vastata. Aga põhimõtteliselt - reformi peatamise poolt oli ju enamus hääletanutest!!!
t
tegelt oli ikka nõrk esineja/vastaja küll/ 25. veebruar 2020, 16:32
ei olnud veenev see sõnavõtt ja vastused. Kuulasin otse ja lõpuni.
l
lisan/ 25. veebruar 2020, 13:58
Piinlik, härrad näitlejad isamaast...

e
EKRE-le tehti klistiiri./ 25. veebruar 2020, 13:50
Huvitav kas selline ravi mõistust parandab??
t
tibu/ 25. veebruar 2020, 13:45
huvitav, millal siis "revolutsiooniks" läheb...?eks sellega keerati paras käkk kokku küll...
u
ukule/ 25. veebruar 2020, 14:41
See või mis seal ladudes oli kuulus tegelikult riiklikule kaubandusele, kuid sellele ajale omaselt tehti koperatiive, kes riigi vara odavalt kokku ostsid ja siis kallimalt läbi oma koperatiivi edasi müüsid. Kõige ehtsam näide korruptsioonist.
t
tühikargajad/ 25. veebruar 2020, 13:42
Kui mitu korda peab tõestama, et tegu on tühikargajatega - nende populismimõõt on täis ja pelgalt kisamise pealt lollused enam läbi ei lähe.
m
M/ 25. veebruar 2020, 13:42
1 samm sotsialismini ja järgmiseks paneme poed kinni, tekitame defitsiidi ja eliidile letialused poed! back to the ESSR!
h
hirmutamine/ 25. veebruar 2020, 13:38
on selle erakonna leivanumber.
p
põdeja/ 25. veebruar 2020, 13:32
Nüüd siis hakkame apteeke mööda linna tagaotsima ja siis peale pikka järjekorras seismist selgub, et vajalikku ravimit pole.
h
25. veebruar 2020, 13:31

u
uuh/ 25. veebruar 2020, 13:22
kus helmed nüüd raevutsevad...
m
25. veebruar 2020, 13:37
Miks peaks? Algusest peale oli selge, et minnakse välja odava populaarsuse püüdmisele, mingitest apteekidest või patsientidest pole neil kunagi sooja ega külma.
m
mis.../ 25. veebruar 2020, 13:49
....siin raevutseda? Lo, li, kestel on tulnud ennegi tõdeda et enamasti on Helmel õigus ja raevutsema hakkavad hoopis oravanässakad.
Ü
???/ 25. veebruar 2020, 13:21
Ühesõnaga proua helme ei suutnud ühelegi küsimusele vastata. Ei tea ja ei kujuta ette pole ju vastused
ü
seekord riigikogule suur kiitus!/ 25. veebruar 2020, 13:18
üle hulga aja üks mõistlik otsus riigikogu poolt! Loodame ainult, et see otsus on nüüd lõplik ja kõik need helmede eided-taadid-pojukesed ja muud panevad nüüd vähemalt selle reformi puhul oma nokad alatiseks kinni.
r
reformimine on näiline/ 25. veebruar 2020, 13:08
maaletoojate monopol säilib endiselt, selle nimel vist võideldigi
a
A/ 25. veebruar 2020, 13:07
Väiksest ülekaalu vaadates tuligi siis välja , et täiesti reaalne oli ,et EKRE eelnõu läbi läheb ..aga ,eks tuleb siis kettide monopoolselt kõrgeid ravimihindu edasi kannatada , kui MARIKA TUUS jt . nende eest nii raevukalt võitlesid . ..
p
Poogen/ 25. veebruar 2020, 13:02
Aeg see riigikogu laiali saata ja erakorralised valimised teha. Produtseerivad vaid segadusi, küll apteekidega, küll pensionisammastega, küll eelarvetegemisega.
j
Jaan/ 25. veebruar 2020, 13:26
Võiks küll! Siis võib EKRE ju 25 kohele juba loota.
j
Jaanikesele/ 25. veebruar 2020, 13:31
Unistada ju võib, seda ei saa isegi ekre keelata!
o
olev/ 25. veebruar 2020, 13:02
Mis ime läbi ravimid nüüd odavamaks lähevad kui 308 apteeki nõuetele ei vasta. Ju nad siis kinni pannakse ja inimesed mööda Eestit sõitma hakkavad, aga see on ka raha. Laus lollus, läheb samuti nagu maapoodidega.
j
just/ 25. veebruar 2020, 13:16
Sinuga täiesti nõus. Apteegireform tuleb peatada, see ei vasta vaba turu reeglitele. Täiesti selge on see, et hinnad pärast seda kindlasti madalamaks ei lähe aga ravimite kättesaadavus maapiirkondades halveneb.
k
kuhu ma sõidan,/ 25. veebruar 2020, 13:51
kui olen vana, jõuvarud kasinad ja raha napib? See on juba hullem kui koroona viirus!! See on selge sõnum, kui oled vana, pole sul õigust elule, alla elatusmiinimumi pension juba tõestab seda, nüüd lisaks ravimite keeld.

v
villu/ 25. veebruar 2020, 13:01
Tahaks uudishimu rahuldada, et kes olid poolt ja kes vastu.
m
Moderaat/ 25. veebruar 2020, 12:53
Kallutatud artikkel. Miks oli vaja välja tuua vaid opositsiooni päringuid?
v
vastan/ 25. veebruar 2020, 12:58
Koalitsiooni soe õhk ja ettekandja tühisus ei vääri kirjamustagi..
6
60+/ 25. veebruar 2020, 12:44
Nii haledat eelnõu kaitsmist pole inimesed veel näinud. Pole ime, et see poolehoidu ei leidnud....
k
Kalle/ 25. veebruar 2020, 12:33
Opositsioon tuleks koheselt riigikogust tagandada. Nende inimeste sõnavõtte on lihtsalt halb kuulata.
m
Muidugi,/ 25. veebruar 2020, 12:47
kõik peab ju olema nagu nõuka ajal, ainult üks partei võimul?
k
kallele/ 25. veebruar 2020, 13:10
ega opositsioon ei võtnudki sõna vaid esitas küsimusi, millest paljudele koalitsioonipartei esindaja ei osanud vastata. Häbi on see kui eelnõu esitaja ei oska omaenda seisukohti selgitada
s
see on sinu arvamus./ 25. veebruar 2020, 13:42
mina arvan, et ekre ja kesk tuleb laiali ajada.
m
Mida need suurärimehed küll teinud on?/ 25. veebruar 2020, 12:26
Et isegi ekre laulab nüüd nende laulu.Ei tohi unustada ,et valijad on ikka need rohuostjad.
a
Aga/ 25. veebruar 2020, 12:34
Raha paneb rattad käima,.
m
Mida need suurärimehed küll teinud on?/ 25. veebruar 2020, 13:06
Suurärimehed on teinud hiigelannetusi praegusele koalitsiooniparteidele, seda on nad teinud. Kes kõvemini maksab, selle muusikat ja laulu ekred ka laulavad.
m
mnjah/ 25. veebruar 2020, 12:22
Moonika Helme-inimene kes lihtsalt raiskab maksumaksja raha-milleks teda pidada riigikogus.Sai sinna tänu oma mehele ja kogu lugu.Muidu oleks ta mitte keegi!
h
Huvitav/ 25. veebruar 2020, 12:48
Kas käis oma raha eest töö ajast USA-s?
o
ooperifänn/ 25. veebruar 2020, 13:34
Muidu oleks ta ooperilaulja. Et sa teaks.
k
kama kaks/ 25. veebruar 2020, 12:14
Kui uuringu kohaselt maksavad apteegiketid ravimite eest rohkem kui suurkliendist haiglad, siis on selge, et tegemist on turumoonutusega. See tekib asjaolust, et hulgimüüjad ja apteegiketid kuuluvad suures osas samadele omanikele. Normaalse turuolukorra puhul maksaksid apteegiketid rohtude eest vähem kui haiglad, sest nende ostumahud on oluliselt suuremad kui haiglatel

d
deblo/ 25. veebruar 2020, 11:58
Kõik on apteegiturul hästi? Ravimid maksavad kolm.neli korda rohkem.kui mujal riikides, kogu apteegiari kontrollib uks suur monopol, mes ternib rahva kehva tervise pealt sadu miljoneid. Kõik.on hästi? Ju siis ikka pudeneb linnamäelt.ekre kukrusse ka seda rahakest, et nii vaja oma kehaga teda kaitsa ja dźotile.viskuda
j
Jan/ 25. veebruar 2020, 12:30
Osta Soomest ... kolm korda kallim, kui Eestis!!!
j
juba laulusalmike ütleb - raha paneb kõik rattad käima, kas sa seda ei tea.../ 25. veebruar 2020, 13:03
Suurärimehed vennad Linnamäed annetasid praegu valitsevatele parteidele kokku 100 000 euri. Selline summa paneb ka moonika keele-meele ja ta rattad-mõtted käima. Ja nagu eelpool kirjutati, selle nimel viskubki see mooonika Linnamäede eest oma närtsiva kehakesega dźotile.
m
Mina/ 25. veebruar 2020, 11:54
maksumaksjana ei tahaks küll Monika Helmele palka maksta. Ta peaks oma töökohta vahetama.
j
25. veebruar 2020, 12:00
jahivad presidendi tooli ju.
s
sina maksa/ 25. veebruar 2020, 16:27
rõivasele ja pentusele.
t
Taat/ 25. veebruar 2020, 11:54
Moonika laulab seda laulu,mis Mart on "noodikirja" pannud!
n
25. veebruar 2020, 12:00
nii ta on. aga las kõõrutab. hea, et nootigi tunneb.
a
Asi ei ole/ 25. veebruar 2020, 11:46
ju ravimite kättesaadavuses. Probleem on hinnas, mille kehtestab Linnamäe. Kui muidu aru ei saada, siis oli ka taksoviin kunagi kallim kui poe viin. Linnamäe on oma apteegi kettidega rikastunud just vaese klassi arvelt. Ravimiäri on kogu aeg olnud suur raha-allikas. Haigel ju pole pääsu, maksab nii kui nii. Aga poliitikute soigumisest kättesaadavusest, on tegeliku probleemi hajutamine.
n
25. veebruar 2020, 12:00
no kes keda rahastab. ehk hakkab tõde selguma.
t
tondu/ 25. veebruar 2020, 12:51
Kui ikka Linnamäe on see saba ja sarvedega, kes ravimite hinnad üles peksab, siis Parlament peab olema "Tondipüüdja", kes ta likvideerib, asendab mitmekümne pisitondiga- hulgifirmaga, kes siis konkurentsi käigus ja üksteisel ninasid veriseks pekstes hindu alandavad ja varustuskindluse garanteerivad. Kaua see aega võtab ja mis maksma läheb? Ravimiamet palkab oma sajale ametnikule uusi juurde, apteekrid, kes samuti likvideeritakse, lähevad kuhu? Oma asi, kasvõi bensiinijaama.
t
tom/ 25. veebruar 2020, 11:35
noh,mõh, ha-ha, seda,et,ma......,ei tea, unustasin ära, palun korrake, üks vale ajab teist valet taga.no see on ikka lausa õudne viletsus mis ekreike pingilt vastu haigutab....
i
issake/ 25. veebruar 2020, 11:13
Nii nagu Proua Helme nohhitab ja sellised ebamäärased vastused, vastab umbes, ei saa isegi aru, mida küsitakse ja mida vastab.
m
Mõtlikule/ 25. veebruar 2020, 17:13
Vaevalt, isegi seda ta eriti ei oska.
m
25. veebruar 2020, 10:24
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele.
m
mõtlikule/ 25. veebruar 2020, 11:20
no Moonika on laulnud ju terve elu
m
mhmm/ 25. veebruar 2020, 11:56
Ja siis on kohe kõva poliitik ja politkolumnist valmis? Midagi on nüüd küll väga valesti.
s
25. veebruar 2020, 12:01
sellega poosetab jah. ... noh, ma ei poosetaks. ;)
s
sirtsike/ 25. veebruar 2020, 12:55
no millega on poliitikas silma paistnud enne riigikokku tulemist Kristiina Smigun või Liina Kersna või Indrek Saar ja veel pool riigikogu

v
Vasikas/ 25. veebruar 2020, 10:22
Haigus laastab maailma aga meie eliit ei suuda otsustada ja vahepeal peavad pidu.
m
Mida rohkem haigeid/ 25. veebruar 2020, 10:36
...seda enam lõikavad vaheltkasu arstimite vahendajad. Just seda ülerikastumist püüab valitsus piirata.
0
08:36 panid vähe puusse/ 25. veebruar 2020, 13:26
Õige oleks Mida rohkem haigeid...seda enam lõikavad vaheltkasu arstimite vahendajad. Just seda ülerikastumist püüdis OPOSITSIOON piirata.
k
Kolja/ 25. veebruar 2020, 10:18
Saal väga tühi kas eilsest pead veel haiged ja vajavad väikest õllelaksu
t
*/ 25. veebruar 2020, 13:25

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee