Veebruari alguses sai mupo väljakutse Lasnamäele, et üles äratada taksojuht, kelle masin oli tund aega põrisenud ja kohalikke elanikke seganud. Foto: Mupo
Marvel Riik 21. veebruar 2020 19:15
„Pigem kurdetakse trahvi saamise korral, et sõidetakse suhteliselt harva – paar korda nädalas ja nädalavahetustel – ja seda oma põhitöö kõrvalt,“ võtab mupo pressiesindaja kokku taksojuhtide kokkupuuted munitsipaalpolitsei patrullinspektoritega.

Veebrauri alguses sai mupo väljakutse Lasnamäele. Kesköises kõnes kaebas helistaja, et maja ees seisab juba tund aega sõiduauto, mille heitgaasid levitavad ebameeldivat haisu ja mille mootori mürin segab helistaja uinumist. „Kohale sõitnud patrull leidis tõesti eest autos magava mehe. Tuli välja, et tegemist oli äpitakso teenust osutava inimesega, kes oma tavalise tööpäeva järel oli asunud tegema järgmist – taksojuhi tööpäeva. Paraku oli väsimus nii suur, et pärast kliendi kohale toimetamist võttis väsimus võimust ja mees uinus rooli taga,“ selgitas mupo toona pressiteates.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (4)

Rekal on ka tööaja piirangud 23. veebruar 2020 08:06
Pärast tööd siis väsinuna inimesi võib vedada? Ja ega seda keegi kontrollida ka ei saa. Juht võib ju öelda, et sel päeval oli põhitööst vaba ... ja ega seda vist ei kontrollitagi, kas töötab üldse mujal või ei.
Juht 20. veebruar 2020 13:51
Juba lubati taksodele meerikud peale panna, siis ei liigu linnas enam ühtki legaalset taksot. Kõik on äpitaksod, seni kuni jälle seadusandlust väänatakse.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS