Sisuturundus

Hea toitlustus on õnnestunud ürituse nurgakivi 

Mariin Catering, 21. veebruar 2020, 09:34
Selleks, et üritus jätaks külalistele ja osalejatele hea mulje, peavad kõik detailid paigas olema. Üks tähtsamaid taolisi detaile on toitlustus. Et toitu oleks kõikidele külalistele ürituse lõpuni piisavalt, see mekiks hästi ning oleks kvaliteetne, usalda oma ala professionaale. Just nimelt üks selliseid on Mariin Catering, mis on tegutsenud üle 20 aasta.

Kõige populaarsemad üritused, kus Mariin Catering toitlustab, on hooajalised – suvel pulmad, talvel firmade jõulupeod, talve teine pool ja kevad seminarid ja vastuvõtud. Sealjuures toitlustatakse tipphooajal lausa 70-80 pulma! „Glehni loss koostöös Mariin Cateringiga pakuvad noorpaaridele pulmakampaaniat, kus on hinna sees nii lossi kasutamine kui ka toitlustus, et noopaaridel ja miks ka mitte, juubilaril, oleks võimalikult lihtne ja mugav oma pidu organiseerida. Aitame dekoreerida vastavalt noorpaari pulmateemale või värvidele. Olemas on florist, Kristi Kranberg-Kulbas (pulmalilled.ee), kelle abil valmivad ilusad pulmaseaded, pruudikimbud ja autoseaded,“ selgitab Mariin Cateringi juht Marin Mäesalu.

Viimastel aastatel on väga populaarsust kogunud vegantoidud ning loomulikult on ka Mariin Cateringil vastav menüü olemas. „Püüame kasutada kodumaiseid tooteid, ehkki need on kordades kallimad. Kasvatame ka ise maal ürte ja lilli, et kaunistada vaagnaid.

„Nüüdseks pakume suvehooajal ehtsat maasuitsuliha. Palju tellitakse ka kohapeal valmistatava grilliga peolaudu,“ seletab Mäesalu.

Marin Mäesalu toonitab, et nemad püüavad teha oma menüüd võimalikult lihtsad ja arusaadavad. „Kliendid kurdavad, et vahel on toitude nimed kirjutatud nii keeruliselt, et ei saa isegi aru, mida pakutakse,“ nendib ta.

Pulmades on viimastel aastatel väga populaarsed kokteilibaarid, kus inimene  saab iseendale vastavalt soovile kokteili valmistada. Enamjaolt soovivad  noored ise alkoholi tuua, mis on meie firmas ka lubatud.

Tekkis huvi? Vaata täpsemalt SIIT!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee