Sisuturundus

Suurpuhastuse aeg on käes – pehme mööbli süvapesu nüüd 30% soodsam! 

Cleansmart, 17. veebruar 2020, 14:26
Kõik tekstiilid määrduvad kasutamisel. Kui teksapüksid käivad aeg-ajalt pesumasinas, siis diivani, tugitooli või madratsi kattekanga pesemise peale ei mõelda sageli üldse. Ometi on mööbli koormus tihti suurem kui püksipaaril ning korralikku pesemist vajab seegi. Kui sinu pehme mööbel on juba pikemat aega puhastamata, tuleb appi Cleansmart Eesti.

Pehme mööbli märgpuhastus pole vajalik mitte ainult plekkide ja mustuse eemaldamiseks, vaid ka selleks, et mööbel säiliks uue, erksa ja värskena aastaid. Isegi kui mööblikangal silmaga nähtavaid plekke veel ei ole, on sinna aja jooksul kogunenud tolmu ja rasva, kangas on võidunud, selle värv tuhmunud ning mööbel näeb nukker ja väsinud välja. Korrapärane süvapuhastus annab peale puhta mööbli ka tervislikuma keskkonna kodus või kontoris, sest just pehmes mööblis ja vaipades on suurel hulgal silmale nähtamatut tolmu ning allergeene.

Cleansmarti spetsialistid teostavad pehme mööbli, madratsite ning vaipade puhastustöid kliendi juures kohapeal ja seda üle kogu Eesti! Puhastamine ei võta kaua aega (keskmise diivani peale kulub umbes tund) ning mingeid eriettevalmistusi ei pea kodus eelnevalt tegema. Samuti pole vaja karta, et tuppa jääks peale puhastamist ebameeldiv kemikaalide lehk – vahendid, mida puhastamisel kasutatakse, on praktiliselt lõhnatud ning peale puhta veega läbiloputamist on ruumist kadunud kõik kõrvalised aroomid.

Tasub meeles pidada, et peale läbipesu jäävad puhastatud pinnad veidi niiskeks ning vajavad lõplikuks kuivamiseks mõne tunni aega.

Kevadisel suurpuhastusel lase kindlasti puhastada ka pehme mööbel, madratsid ja vaibad!

Kasu puhtama ja tervislikuma elukeskkonna ning mööbli pikema eluea näol kaalub kindlasti üles puhastamise kulu. Cleansmarti enam kui kuus ja pool tuhat klienti ei saa selles eksida, seda enam, et pea veerand neist on ettevõtte püsikliendid.

Ära varja oma diivanit pleediga, vaid telli professionaalne mööblipuhastus – Cleansmart pakub Sulle soodustust 30%, kui kasutad tellimisel koodi MIINUS30. Ning veel – kui tellid puhastuse enne märtsi lõppu, saad püsikliendina ka järgmise puhastuse sama soodsalt!

Lisainfo ettevõtte kodulehel või telefonil 5840 2185

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee