Sisuturundus

Kuidas saleneda kiiresti ja vaevata – Ardo Kaljuvee räägib oma ebatavalisest kogemusest  

Stockholm Diet, 19. veebruar 2020, 11:23
Staarfotograaf Ardo Kaljuvee vabanes 10 liigsest kilost ja on valmis innustama teisigi kauniteks muutusteks.

Mida sa tegid selleks, et kaalu kaotada?

Ma lugesin internetist tervislikust toitumisest, aga sellest ei olnud väga kasu. Samuti küsisin sõpradelt üksikuid retsepte ja seda, milliseid toite nemad söövad. Oma ameti pärast pole mul olnud aga võimalik regulaarselt trennis käia, vahel on pikad päevad tööl ja trenn ei mahu kuidagi ajakavasse, samuti on takistavaks reisimine. Siis tahad pigem rohkem puhata ja trenn jääb jälle tahaplaanile.

Räägi meile, miks sa otsustasid nüüd kaalu langetama hakata ?

See mõte on olnud mul peas juba 7-8 aastat ja olen koguaeg mõelnud sellele, et kaal järjest tõuseb. Oma töö tõttu liigun palju seltskondades ja olen ka sotsiaalmeedias aktiivne – seega oli selge, et midagi peab ette võtma ja parandama ka enesetunnet. Lisaks sain ma hiljuti 40 ning oli viimane aeg hakata mõtlema oma kehale ja tervisele.

Vajuta siia ning võta kaalus tervislikult!

Kuidas oli järgida seda toitumiskava?

Seda toitumiskava jälgida oli väga lihtne. Kõiki toitusid on lihtne valmistada. Portsjonid on tõeliselt suured ja maitselt samuti väga head. Kui aus olla, siis ma alguses kartsin, et nendes toitudes on tohutult palju juurvilju, sest varem ei söönud ma neid üldse. Aga Stockholm Dieti retseptides maitsesid juurviljad hoopis paremini ja sõin neid hea meelega.

Esimesed tulemused tulid juba mõne päeva möödudes, mis andsid kindlustunnet sellega jätkata. Mu keha hakkas paremat kuju näitama järjest enam iga päevaga. See abi, mis ma sain Stockholmdiet.com toitumisnõustajalt kogu dieedi jooksul, aitas mul jooksvalt saada huvitavaid retsepte, mis sisaldasid just mulle maitsvaid koostisosi. Ma nautisin toitusid ja kaotasin samal ajal kaalu. Lihtsalt suurepärane!

Nüüd olen ma õnnelik ja jätkan selle toitumiskavaga kuni olen saavutanud oma parima vormi. Aga isegi miinus 10 kiloga on juba erinevus väga hästi näha.

Mida sa soovitaksid inimestele, kes tahavad kaalu langetada?

Mitte keegi ei peaks leppima oma ülekaaluga. Ma soovitan väga alustada Stockholmi dieediga esimesest hetkest, kui tekib ülekaal. Ainus, mida sul on kaotada, on kaal. Sa võid kindel olla, et su keha tänab sind! Parim aeg alustamiseks on täna!

Vajuta siia ning võta kaalus tervislikult!

Liitu dieediga täna ja saad individuaalse salenemiskava parima allahindlusega!

Tähelepanu! Kasuta eriti soodsat võimalust nüüd, aga alusta siis, kui ise soovid, sest salenemiskava on sinu Stockholmi dieedi profiili all alati kättesaadav!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee