Krimi

30. aastates naisõpetaja on õpilasi juhendanud mitmes koolis. 

Väidetav seksuaalsuhe õpilasega viib Ida-Viru naisõpetaja kohtu ette

Helen Mihelson, 14. veebruar 2020 21:00

7 KOMMENTAARI

s
Statist/ 15. veebruar 2020 14:30
Kõik on kiiduväärt, mis vähegi aitab tõsta meie manduvat iivet!
m
moeraator kah juba jaol./ 15. veebruar 2020 11:52
mis halba ja tsenseeritavat on selles, kui märgin, et info on objektiivsete järelduste tegemiseks liialt puudulik? Ja tunnen huvi, et kes see küll ning mis motiividel selle juhtumi ära kaebas? Ja toon näiteid Ameerikast, kus on selliste kohtuasjadega juba suur praktika.
v
Väga puudulik info ei lase objektiivseid järeldusi teha./ 15. veebruar 2020 11:48
Kes see antud juhul siis küll ära kaebas? Vaevalt nüüd, et poiss ise. Teismelised poisid harilikult pigem unistavad sellest vanainimeste asjast, Meil Eestis ma pole taolisest kohtuasjast veel kuulnud. Aga Ameerika ananoogide puhul on kaebajaks pooleks kas kadedad kaasõpilased (sest uhkust ja ennast täis poisid kipuvad oma meheks-saamise ja vägiteoga kaasõpilaste ees kiitlema. Mõned riputavad koguni veel oma facebookigi üles) Või siis solvunud lapsevanemad, kui see uudis kuidagi nende kõrvu jõuab. Et pojake juba täismeheks kipub.
ä
Ära loo stereotüüpe!/ 15. veebruar 2020 13:34
Kõik ei ole niisugused, ilmselt 95% on neid kes mõtlevad alumise peaga, 5% neid kes peaga. Mulle näiteks oli keskkoolis väga ebameeldiv kui minust üle 2x vanem õpetaja oma venind piimariiuliga selga ronis, et näha kuidas ma kirjutan, oli sellise rumala kombega õpetaja, ronis seljatagant ja vajus peale. Väga ebameeldiv. Milleüle olla uhke kui oled näiteks 16-17 ja siis mingi 50a mammi tuleb sind näperdama, kuhu oma käed paned? Voltide vahele? Ei taha! Kõik pole pelgalt panemise peal, osa suudab end hoides ka teisele poolele anda edasi tunnetust kõrgemal tasemel :)
o
Oleks selliseid tublisid suguihaga entusiaste, oleks Eesti iive märksa kõrgem./ 15. veebruar 2020 11:07
Miks tahetakse karistada seksuaalset huvi?
p
Praktik/ 15. veebruar 2020 10:29
p
pensionäri arvamus/ 15. veebruar 2020 10:03
Vaat kus ikka õnneseen! Minul kahjuks koolist sellist õpetajat ei olnud, kes õpetanuks päris elu tundma ka väljaspool klassitundi, õppeprogrammi ning õpikut. Õpetajat suure algustähega. Olnuks ma keskkkooli-ajast asjatundliku käe all õpetust ja juhatust saanud, vahest oleks siis mõned hilisemad minu enda kognematusest tulnud vead ja pettumused ära jäänud.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee