Eesti uudised

FOTOD | Raskes avariis sai kolm inimest viga (13)

Ohtuleht.ee, 12. veebruar 2020 19:05
Foto: Heiko Kruusi
Täna õhtul juhtus Tallinnas Pirita teel Lurichi kuju juures kahe auto laupkokkupõrge, kolm inimest toimetati haiglasse.

Täna õhtul kella 18.20 paiku sai häirekeskus teate raskest avariist Tallinnas Pirita teel. Politsei- ja piirivalveameti teatel sattusid esialgsetel andmetel seal laupkokkupõrkesse sõiduautod Nissan Juke ja Subaru Legacy. Sündmuskohal töötav avariipolitseinik kirjeldas, et esmastel andmetel sõitis Nissani juht Pirita teed pidi kesklinna suunas, kui talle liikus vastassuunast vastu Subaru, mis paiskus üle eraldusriba nii, et kaks masinat sattusid laupkokkupõrkesse.

Meedikud viisid Subarus olnud mehe ja kaks Nissanis sõitnud naist haiglasse. Seal selgitatakse lähemalt nende vigastuste raskus, kuid praegu teadaolevalt said neist kaks tõsisemalt viga.

Avarii tõttu oli liiklus Pirita teel häiritud, liiklus Viimsi suunas on enne kella 20 õhtul avatud, ka on kesklinna suunas vaba liiklemiseks üks sõidusuund. Päästjad puhastavad parasjagu teed, et liikluse saaks täielikult igas suunas taasavada.

Täpsemad üksikasjad, muuhulgas lubatud piirkiirusest kinnipidamise, kainuse ja muud asjaolud, selgitab politsei edasises menetluses.