Sisuturundus

Romantilise sõnumiga hõbemünt on kaunis kingitus – ja sõnu polegi vaja! 

Aurea Regina, 11. veebruar 2020, 12:18
Ei ole olemas ühtegi teist nii tugevat tunnet kui seda on armastus. Just armastus on see, mis sunnib mehi võitlema, tervendab hinge ja paneb südame põksuma. Armastus võidab alati.

Luba neil imelistel müntidel aidata oma tundeid väljendada.

Igal mündil on oma unikaalne sõnum ja romantiline kujundus ning need sobivad ideaalselt armastusega seotud tähtpäevadeks – olgu see siis sõbrapäev, armastuse aastapäev, kihlus või pulmad.

„Armastuse tähtpäev“

Värvilised lilled mündil kajastavad armastuse erinevaid vorme: sõprus tsinnias; meelespea aegumatu ühendus; kosmos sügavate tunnete jaoks ja karikakrad puhta imetluse sümbolina. See on täiuslik sümbioos pühendumusest, tunnustusest ja tänutundest kahe inimese erilise sideme jaoks, mida esindavad kaks Swarovski® kristalli.

Kaks südant, kaks elu, üks armastus - Austraalia 1 $ 2020-a- 1-untsine 99,99% hõbemünt

Elegantses kinkekarbis hõbemünt tähistab armastust kõikides vormides kui püsivat liitu sidemetest, mis moodustuvad kahe südame üheks saades.

Harmoonilise ja lakoonilise kujundusega hõbemündil on kaks tuvi, kullavärvi lõpmatuse sümbol ning stiliseeritud lilledest ja lehtedest vanik. Mündil on kirjas tekst ‘two hearts two lives One Love’ („kaks südant kaks elu Üks Armastus“)

Igavesti Sinu – värvitrükis südamekujuline hõbemünt

Mündi reversil on klassikalises stiilis kaks armatsevat Amor-inglikest ümbritsetuna lillevanikuga, milles kolm roosi on punases värvitrükis ja tekst "Forever Yours" (alati Sinu).

Igavene armastus on alati lihtne ja puhas ning selles on alati midagi, mida tähistada või meenutada.

Münt on pakendatud kaunisse südamekujulisse punasest sametist karpi. Kaasas nummerdatud sertifikaat.

Unts õnne

Parem unts õnne kui nael kulda! Selline on 2020. aasta õnnetoova hõbemündi sõnum. Mündil olev neljaleheline ristikhein on ehtne ja looduslik ning seetõttu on ka kõik mündid kordumatud! Hõbemünt on kaetud roosa kullaga.

Õnn kaasa – hõbemünt Preciosa masinlõigatud kristallikividega

Tšehhi on juba ammustest aegadest tuntud oma klaasi- ja kristallikunsti poolest. Peale selle on ta kogu maailmas tuntud ning hinnatud Bohemia kristalli kodumaa.

Preciosa brand on Bohemia kaubamärk alates aastast 1915.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee