Sisuturundus

Koristus on mõistatus, mida on tegelikult lihtne lahendada! 

Sisuturundus, 18. veebruar 2020, 16:21
Mida aeg edasi, seda rohkem inimesi väärtustab aega ja tellib endale koju puhastusteenindaja, sest tänapäeva kiires maailmas on just aeg kõige suurem väärtus. Mida aga arvestada puhastusteenuse tellimisel, sellest räägib puhastusteenindusfirma Sunco OÜ esindaja Elliko Ehala.

Kellele on mõeldud ja sobib koristusteenus?

Puhastusteenus on valdkond, mis hõlmab meid kõiki, olgem siis era- või ärikliendid. Inimesed ise loovad endale olukorra, kus me vajame puhastusteenust, sest meie tegevusega kaasneb mustust ja prahti. Seega meile kõigile on vaja puhastusteenust. Küsimus on vaid selles, kui palju me hindame puhtust enda ümber, kuidas väärtustame oma aega ning kas me tahame seda teha ise või usaldame selle spetsialistidele, keskendudes muudele olulistele asjadele.

Mille järgi valida endale sobivat koristustüüpi?

Endale sobivat koristustüüpi ei ole lihtne valida inimesel, kes ei ole varasemalt puhastusvaldkonnaga kokku puutunud. Me kõik oskame teatud viisil koristada ja puhastada, aga kas oskame seda teha efektiivselt ning kasutada õiget tehnikat ja vahendeid? Koristustüübi valimisel saabki appi tulla antud valdkonda tundev teenusepakkuja, kes nõustab ja selgitab välja kliendile sobiva koristustüübi, arvestades puhastusobjekti ning seal olevaid materjale ja kasutusastet.

Millised on tähtsad aspektid kodu ja kontori koristamisel?

Kodukoristuse puhul on alati igal kliendil oma erisoovid. Samuti loeb personaalne suhtlus, sest kliendi jaoks on oluline, et inimene, keda ta oma koju laseb, oleks usaldusväärne ja aus. Äriklientide jaoks on oluline, et nad ei peaks ise muretsema puhtuse ja puhastuse pärast, vaid saaksid keskenduda oma ärilistele eesmärkidele. Nii kodu kui ka kontori puhastusel töötatakse igal juhul välja puhastusplaan.

Milliseid vigu tehakse puhastusteenindajat palgates ning kuidas võiks neid vältida?

  • Inimesed valivad tihtipeale soodsama pakkumise, kuid soodsam ei pruugi olla parim.
  • Lisaks tuleb puhastusteenindaja/puhastusfirma palkamisel võimaluse korral heita pilk palgatava ettevõtte taustale ning tema võimekusele täita tööülesandeid.
  • Tasub suhelda erinevate teenusepakkujatega, et selgitada, kuidas nemad oma tööd teevad ja mis aitaks saada parima tulemuse. See aitab paremini aru saada, milline ettevõte on selleks parim.
  • Eraisiku, kellel ei pruugi üldse olla puhastusalaseid teadmisi, palkamine on kõige riskantsem.

Kui tihti peaks ruume koristama? Millest sõltub koristamise tihedus?

Ruumide koristus sõltub kasutusastmest ja tegevusest, mida seal tehakse, ning kui head puhtusastet on vaja. Objektil määrame koristustiheduse vastavalt kliendi soovile ja vajadusele.

Miks võiksid erakliendid kasutada professionaalset koristusteenust?

Tegelikult kasutavad tänapäeval juba ka paljud erakliendid professionaalset puhastusteenust, sest töökad inimesed kulutavad oma aja põhitööle ning muude tegevuste jaoks kipub aega väheks jääma. Peale selle oleme pärast pikka tööpäeva väsinud ning siis on hea naasta juba puhtasse koju, selle asemel, et seda ise koristama hakata.

Mõeldes professionaalsele koristusteenusele kipub tekkima eelarvamus, et see on vaid jõukate inimeste lõbu. 

Sellega me ei nõustu, sest näiteks kahetoalise korteri tavapärase põhjaliku puhastuse hind on meil alla 100 euro kord. Kui muuta see regulaarseks ehk näiteks kord nädalas, siis muutub hind veelgi soodsamaks. Niisiis suudab seda endale lubada ka keskmine Eesti inimene.

Miks valida oma kodu või firmat puhastama just Sunco

Me ei aja taga kvantiteeti, sest peame olulisemaks kvaliteeti ja et klient oleks rahul meie teenusega. Meile meeldib teha oma tööd, teades, et tegime kellegi olemise või enesetunde paremaks.

Meie äriklientidele suunatud puhastusteenus on ülesehitatud selliselt, et enne tulevad kliendi juurde puhastama spetsialistid ja töödejuhatajad. Välja selgitatakse kliendi vajadused ning selle alusel kaardistatakse vajalikud tegevused ja vahendid. Alles siis koolitatakse puhastusteenindajad ja alustatakse tavapärase puhastusega.

Lisaks on meil laias valikus puhastusteenuseid, mis tähendab, et klient ei pea eritegevuste jaoks otsima teist teostajat.

Mida soovitate oma praegustele ja tulevastele klientidele?

  • Ärge kartke lasta puhastusteenindajat enda koju. Oleme täheldanud, et paljud inimesed pelgavad oma vara ja kodu pärast. Meie ettevõttes on kõik puhastusteenindajad väga usaldusväärsed ja professionaalsed.
  • Lisaks on meie ettevõte läbipaistev – kliendil on puhastusteenindaja kohta kogu info, nimi, aadress jne.
  • Me teeme hästi või üldse mitte.
  • Minnes vii, tulles too – me ei raiska asjatult aega.
  • Me ei puhasta puhast pinda – väldime aja- ja materjalikulu.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee