Müstika

Horoskoop 12.–18. veebruar 

Ülla Haljand, 12. veebruar 2020 06:00
Foto: depositphotos

JÄÄR On muutuste aeg, pinnale võib tõusta midagi tõeliselt sügavamõttelist. Naudi ja arenda oma loovat külge. Tegele sõprade ja uute tuttavatega rohkem.Pane tähele! Võid ootamatult avastada end rahaliste asjaajamiste keskelt, mis sulle üldse ei meeldi. Pilk tuleb suunata nii taha- kui ka ettepoole, et jõuda järeldusele, kuidas teha positiivne pööre. Mõtle järele, kas eelistad kvaliteeti või kvantiteeti.

SÕNNÜlemustel ja muudel mõjukatel inimestel on sulle rohkem öelda. Püüa tabada õiget aega ja kohta ühenduse pidamiseks. Sõbrad on paremini kättesaadavad kui varem.Pane tähele! Investeeringud enese eest hoolitsemisse pole halvemad kui raha panka panek. Lase end hellitada näiteks massaaži või muu sarnasega, sest see pole glamuuriküsimus, vaid oma hinge austamine. Hooli väiksematestki üksikasjadest.

KAKSIKUDSaad eriti hästi läbi mõne mõjuka isikuga. Kasuks tuleb su sarmikus ja meeldiv käitumine. Igatahes tunned end lahedamalt.Pane tähele! Vanast solvumisest või harjumusest lahtilaskmine on nüüd kergem kui muidu, aga vaid juhul, kui kasutad selleks iga päev sihipäraselt oma mõtteenergiat. Viimasel on üldse suur jõud, seepärast unista nüüd julgelt ja visualiseeri oma unistuste elustiili.

Edasi lugemiseks:

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee