Mikk Pärnits, kolumnist 7. veebruar 2020 19:47
Eesti 200 on poliitmaastiku üks kummalisemaid ja naljakamaid mutantprojekte. Tegu on parima näitega Eesti kui rahvusriigi poliitilise kasvu kinnijäämisest ja pimekohtadest. Neid erakondi võib vorpida reklaami- ja PR tiimide poolt palju tahad: välja kukuvad ikka lestade ja kuue sõrmega igal käel.

Juhtusin nägema Mareki intervjuud (Marek Reinaas: valitsuse peaks kukutama rahvaalgatusena, 3.jaanuar 2020, Delfi Ärileht). Kasutaksin seda näitena selle kohta, miks Eesti poliitiline maastik ei tõuse ega hakkagi välja tõusma hetketasemest. Võimalik on veel vaid vajuda.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (24)

Jaanus 25. august 2020 01:18
Paistab, et poisil/tüdrukul on tegemist väga tõsise vaimse mutatsiooniga. Pole küll kindel, aga tõenäoliselt meie tänapäeva meditsiin ei ole võimeline seda õnnetut olendit aitama. Mõned variandid ehk oleks aga need oleks liialt äärmuslikud. Tõsi, meditsiini ajaloos on esinenud sedagi, et sellised tolerastlikud hälbed taanduvad ja võimaldavad õnnetul enam-vähem talutavat elu elada.
Iroonia kvadraadis 7. veebruar 2020 21:07
See, et keegi on tugevate rohtude mõju all, on mõistetav aga miks ennast arukaks pidav meediaplatvorm sellisele jaburusele püünet pakub? Teid endid tabab tõsine shokk!
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS