Eesti uudised

ÕL VIDEO | TTV juhataja: sulgemine pani meid raskesse seisu ja ega teised kanalid ka meid kohe ei tahtnud (22)

Johanna-Kadri Kuusk | Video: Mari Luud, 6. veebruar 2020 16:17
Foto: Mari Luud
Kuigi Tallinna linnapea Mihhail Kõlvart pani möödundu oktoobris TTV ametlikult kinni, hingitseb sihtasutus Tallinna Televisioon edasi. TTV juhatuse liige Revo Raudjärv kinnitas, et vabalevist lahkumine ei tähenda, et kanal ise surnud oleks.

„Kommunikatsioon oli linna poolt ühene. Ma arvan, et rahvas sai asjast ühtemoodi aru, et kanalit ei ole, aga tegelikult sihtasutus jäi alles ja see jätkab oma tegevusega edasi. Hakkasime kohe otsima uusi väljundeid,“ kinnitas Raudjärv.

Samal teemal

 

Alles möödunud nädalal tuli TTV avalikkuse ette teatega, et õnnestunud hanke läbi on neil õnnetunud pressida oma saated nelja erineva telekanali eetrisse. See on korralik hüpe, kuna oktoobrisulgemisest saadik on TTV saated olnud nähtavad vaid Youtube's, kanali Facebooki lehel ja kodulehel. „Meid pandi raskesse seisu, pidime koondama suure hulga inimesi ja üleminekuperioodiks pidime kasutama Youtube'i, FB ja TTV kodulehte. Kahju, et me ei jõudnud siis pajude inimesteni,“ sõnas Raudjärv.

Ka uute kosilaste leidmine ei olnud Raudjärve sõnul kerge. „TTV maine ei ole ülimalt hea. See oli aasta tagasi ülimalt negatiivne. Raske oli minna kanalite juurde, et kuulge me tuleme oma saadetega hoopis teile,“ sõnas ta.

Sellel aastal sai TTV Tallinna linnalt tegutsemiseks 2,3 miljonit eurot.

Hanke kaudu kolib TTV osade saadetega TV3, TV6, Kanal 2 ja Kanal 11 eetrisse. „Mingil määral see 2,3 miljonit läheb nendeks hangeteks. Meie tööjõukulud ja ruumide rent on ka seal sees. Ma usun, et uuenenud TTV tuleb selle rahaga tuleval aastal välja. Me proovime võimalikult säästlikult hakkama saada,“ ütles Raudjärv lõpetuseks.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee