Anne töötas PERHi arhiivis aastaid. Kolm aastat tagasi vahetus asjaajamisteenistuse juht, kelle kiusu ohvriks Anne enda sõnutsi langes, kuid ettevõttelt tuge ei saanud. Möödunud aasta lõpus ta koondati. Illustreeriv foto.Foto: PantherMedia/Scanpix
Kristiina Tilk 4. veebruar 2020 20:40
„Kius algas väikestest asjadest ning muutus ajaga aina hullemaks. Fraasid nagu „Mis sa kraaksud?“ ja „On ikka idioot!“ pole mulle võõrad. Kas üks juht tohib niimoodi käituda?“ küsib aastaid Eesti ühes suurimas haiglas töötanud ja mullu detsembris sule sappa saanud naine. 

52aastane Anne (nimi toimetusele teada) alustas Põhja-Eesti regionaalhaigla (PERH) dokumendihalduse teenistuses tööd 2006. aasta sügisel. Mullu detsembris sai ta koondamisteate, mida suusõnaliselt põhjendati järgmiselt: „Kõige vähem produktiivne!“ Anne haldas üksinda aastaid PERHi ühe suure üksuse arhiivi. Tema tööga oldi rahul, kaebusi polnud. 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (6)

Teele 6. veebruar 2020 09:24
Siit leiate artikli vanemast ajast, mis on seotud sama juhiisiksusega: https://www.ohtuleht.ee/527636/nordimapanevad-normid-statistikaameti-uues-majas-tohib-olla-vaid-uks-taim-toolaua-kohta
Mari 6. veebruar 2020 09:21
Naljakas on see, et koondati ära 14 aastat töötanu, kes teadis kõike ja tööle jäi 4- kuud töötanu, kelle teadmistepagasit pole ollagi sellise suure asutuse arhiivi jaoks! Siin on ka öeldud, et ta haldas üksi ühte suurt arhiiviüksust! Ja siis öeldakse, et koondatu on kõige vähem produktiivne? Midagi on ju selgelt valesti! Ka ei kajastu Oha vastusest lõpplahendust! Ehk sellepärast, et ka tema kuulub asjaajamisteenistuse suletud uste taha?
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS