Eesti uudised
Tööinspektsioon: töökiusamiste tipus troonivad lasteaiad, koolid, aga ka haiglad

TÖÖKIUS PERHIS? Endine töötaja: „Alluvatest kui inimestest ei hoolita. Nad on vaid töötegemise vahend.“

Kristiina Tilk, 4. veebruar 2020 20:40

6 KOMMENTAARI

t
Teele/ 6. veebruar 2020 09:24
Siit leiate artikli vanemast ajast, mis on seotud sama juhiisiksusega: https://www.ohtuleht.ee/527636/nordimapanevad-normid-statistikaameti-uues-majas-tohib-olla-vaid-uks-taim-toolaua-kohta
m
Mari/ 6. veebruar 2020 09:21
Naljakas on see, et koondati ära 14 aastat töötanu, kes teadis kõike ja tööle jäi 4- kuud töötanu, kelle teadmistepagasit pole ollagi sellise suure asutuse arhiivi jaoks! Siin on ka öeldud, et ta haldas üksi ühte suurt arhiiviüksust! Ja siis öeldakse, et koondatu on kõige vähem produktiivne? Midagi on ju selgelt valesti! Ka ei kajastu Oha vastusest lõpplahendust! Ehk sellepärast, et ka tema kuulub asjaajamisteenistuse suletud uste taha?
r
R/ 5. veebruar 2020 18:10
Tuleb lahus hoida ka väidetavat nõudlikkust ja puuduvat viisakust
a
A/ 5. veebruar 2020 12:48
Töökiusamisega ei tohi leppida. Ja kui üks juht kiidab heaks teise juhi ebaprofessionaalse käitumise, siis on asi ikka väga korrast ära! Tuleks teha sisejuurdlus ( mitte ainult asjaajamisteenistuse siseselt) ja kui kõik korraga rääkima hakkavad, siis tuleb ka tõde päevavalgele. Ei ole mõtet siin musta valgeks rääkida! Selles loos on selget koondamine päeva pealt töövägivalla tagajärg!
j
J/ 5. veebruar 2020 09:17
Olen endine PERHi töötaja ning langesin ka enda otsese juhi kiusamiseohvriks. Esitasin lõpuks kaebuse kuid kahjuks naerdi näkku ja sinna see jäi.
f
Fvb/ 5. veebruar 2020 06:58
Tüüpiline juhtum, bürokraatia abil saab öelda inimene on ise süüdi. Meie abitud ja kasutud seadused ei kaitse inimest

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee