ÕL TV | Õhtuleht

ÕL VIDEO | NARIVOODID ULMEFILMIST?! Vaata, milline näeb välja Eesti esimene kapselhostel 

Gitta Riener | Video: Gitta Riener, 4. veebruar 2020, 11:58
Foto: Gitta Riener
Jaapanist alguse saanud kapselmajutus on nüüd jõudnud ka Eestisse. Kuidas näeb välja kapslis ööbimine? „Kapslis on ikkagi suurem privaatsus, võib-olla neile, kes ei soovi suures ruumis narivoodis enam magada ja soovivad natukene privaatsust,“ räägib Capsule Hostels Tallinn tegevjuht Marek Õunamägi.

Eesti esimene 46 kapsliga iseteenindushostel avati eelmisel nädalal Tallinnas Pärnu mnt 106. Heledatoonilises kapslis saab vaadata televiisorit, kasutada kõrvaklappe, seifi, internetti. Valguse saab sättida endale sobivaks: kas tahad hubasemat või erksamat või kasvõi lillat. Klaustrofoobi see kõik muidugi ei lohutaks, sest kapsli suurus on vaid mõni ruutmeeter.

Hinnad algavad 30 eurost ööpäevas. Selle eest saab privaatse kapsli ning võimaluse kasutada duširuumi ja kööki. Kapslisse mittemahtuvad asjad võib panna lukustatud kappi. „Siin on võimalik suhelda teistega avalikes ruumides, puhkeruumides. Aga kui on soov omaette olla, saab minna kapslisse, tõmmata ukse kinni, vaadata seal filmi, kuulata muusikat, lugeda raamatut ning olla teistest sõltumatu ja omaette,“ lisab Õunamägi.

Esimene kapselmajutust pakkuv hostel avati Jaapanis Osakas 1979. aastal.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee