Eesti uudised

Haigla oli sunnitud korruptsioonikahtlusega kinni peetud arsti puudumise tõttu plaanilise lõikuse ära jätma

POLITSEITÖÖ NURJAS LÕIKUSE! Ida-Tallinna Keskhaigla patsient: „Mul oli narkoosimask juba näo juures, kui öeldi, et operatsioon jääb ära, kirurgi ei ole.“ (6)

LISA KOMMENTAAR

Nii kiire oli siis kinnipidamisega? 31. jaanuar 2020 03:05
Nagu oleks mingi ohtliku kurjategijaga tegemist. Ei kiida heaks.
Tsitaat 30. jaanuar 2020 18:31
..."„Kõik keerulised kirurgilised operatsioonid vajavad ettevalmistust ja opereeriv kirurg peab olema täpselt kursis patsiendi, tema haiguse ja planeeritava operatsiooni üksikasjadega. Seetõttu ei ole patsiendi ohutuse ja operatsiooni kvaliteedi huvides võimalik koheselt kirurgi vahetada. Sellistes ootamatutes olukordades lükatakse operatsioon tavaliselt edasi."... Mis saab siis, kui tuuakse mõnes raskes avariis vigastatud inimene? Siis ka lükatakse operatsioon edasi, sest "opereeriv kirurg peab olema täpselt kursis patsiendi, tema haiguse ja planeeritava operatsiooni üksikasjadega"?
Ellen 30. jaanuar 2020 18:30
Vaat nüüd siis saadi kurjamid kätte!!! Pole sõnu... Jõudu vastupidamiseks, patsiendid vajavad teid!

Vanamehel üldiselt veel vedas. 30. jaanuar 2020 15:47
Kujutlege, kui nad oleks tulnud veidi hiljem ja näiteks kirurgi käed otse opiruumis opilaua ääres raudu pannud? Nii umbes poole operatsiooni pealt, kui seljakont on juba lahti võetud? Ja operatsiooni jäänuks lõpetama pabinas medõed? "Vabandame" on võlusõna, mis peab bürokraatide arvates kõiki 100% rahuldama ja kogu halva hetkega heaks tegema, õnnis-tänuliku naeratuse näole tooma. "Haigla teeb omalt poolt kõik, et tagada haigla töö normaalne jätkumine ja patsientide teenindamine.“  Selline jutt on tavaline ilukõneline sõnamulin, millel ei ole mingit konkteetset põhja all ega garantiid taga.