Eesti uudised

Lipud ja trummipõrin: Tartu ülikool seab vastavatud Delta keskusele suured ootused

Asso Ladva, 29. jaanuar 2020 15:08

8 KOMMENTAARI

m
mingi IT maja/ 29. jaanuar 2020 20:41
nt.arstidel seal asja pole. kõva. edasi ravige oma haigeid interneti teel. tark essu vabariik.
t
tehisintelligents vaatas pilti ja objektituvastuse verdikt.../ 29. jaanuar 2020 18:54
Pildi järgi näeb intelligent fassaadilt nagu oleks mingi mitmekordne autode parkimismaja. ;-) Öelge kohe juba planeerimise faasis välja, et nii väikese raha eest tuleb vaimuvaene kast-arhitektuur, millele pole fassadi uuenduskava ka 30 aasta pärast.. Ärge tehke alapakkumisi, mis jäävad Eestiga seotuks 80ks aastaks! Ja ärge unustage, et standardinstrument kriitika vaigistamiseks on suhtekorralduslik lause: "alati leidub neid, kellele objekt x ei meeldi – me ei saa ju ometi enum{esteetikast,} lähtuda.. Sest nii ei saaks mitte kunagi mitte midagi valmis"..
s
29. jaanuar 2020 18:39
Sellest saab hea karantiinihoone...
m
moodne büroo/ 29. jaanuar 2020 18:10
Uued bürood on uued ja efektsed, paraku viimane, millele nende tegemisel mõeldakse, on töötavate inimeste vajadused - privaatsus, värske õhk, loomulik valgustus, keskendumist soodustav ümbruskond... Loodame, et see maja võimaldab loovat intellektuaalset tegevust.
k
Kristjan/ 29. jaanuar 2020 16:36
Uute hoonete rajamine on muidugi tervitatav. Aga kas tuleb ka võimalus omandada IT haridust magistritasemel kaugõppe korras nädalavahetustel koolis käies? Olen sellist võimalust viimased kümme aastat ootanud koos paljude IT kolleegidega, sest peale bakat oli tarvis tööle minna. Kuid nüüd tahaks töö kõrvalt haridusteed ka jätkata.
c
caff/ 29. jaanuar 2020 18:09
Päriselt, milleks sulle IT-magistri kraad? Mis tööd sa teed siis peale bakat juba, kas müüd burkse või programmeerid? Kui viimast, siis milleks sulle veel akadeemiline paber? See ei ole noriv küsimus, ei ole ka retooriline, tahaks päriselt teada, sest sul ilmselt on juba IT-töö.
e
endine tudeng/ 29. jaanuar 2020 16:19
Käisin korra selles uhkes hoones sees. Siiski üks väga suur miinus sellega on. Privaatsus jääb kesiseks - oled raamatukogus või arvutiklassis seal esimese korra peal, oled kui sunnitud avalik eksponaat - kõik tänaval möödaliikujad saaksid läbi klaasi sisse kiigata, millega tegeled. Vähemalt kardinad/rulood võiksid küll seal uhketel akendel olla.
õ
õpistressi leevendusinventar/ 29. jaanuar 2020 18:57
lisaks kardinatele ja ruloodele võiksid sealjuures olla ka napkin'id ja handkerchief'id.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee