Sisuturundus

TOP: parimad elamused, mida kinkida sõbrapäevaks! 

Sisuturundus, 4. veebruar 2020 11:00
Foto: Envato Elements
Paljud meist mõtisklevad kindlasti, milline oleks hea kingitus sõbrapäevaks. Valik võib osutuda keeruliseks, kuid siinpuhul tuleme appi meie! Anname sulle viis erinevat ideed, kuidas muuta sõbrapäev eriliseks! Restoran Peppersack viib külastaja rännakule keskaega

Restoran Peppersack on hea toidu ja sõbraliku teenindusega koht, kuid mitte ainult… Tegelikult pakub see külastajatele võimalust astuda justkui teise maailma. Täpselt sobiv valik, kuhu kallim või hea sõber sõbrapäeval einestama tuua!

Külastajat ootab sajanditepikkuse ajalooga maja, mille müstiline atmosfäär, hubane küünlavalgus ja igaõhtune mõõgavõitlus viivad reisile ajas tagasi. 

Läbi mitme korruse leidub restoranis Peppersack kohti nii suurtele gruppidele kui ka romantilisi nurgakesi väiksematele seltskondadele.

Kui õhtusele romatilisele õhtusöögile ei jõua, saab ka hommikul kohvi ja soojade saiakestega kvaliteetaega veeta. Valikus on saiad, pirukad, koogid, küpsised ning loomulikult ka aastatega kõigi lemmikuks saanud kringlid (mille meisterdamist alustavad pagarid juba varavalges).

Restoran Peppersack asub Tallinna vanalinnas aadressil Viru 2 / Vanaturg 6.

Lisainfot saad SIIT!

Põnev aktifotosessioon kallimaga – mälestus terveks eluks!

Hea kingitus kallimale on fotosessioon aktifotostuudios. Vastavalt maitsele saab teha kas kauneid buduaarifotosid või salapäraseid figuurifotosid, kus on kergelt märgata vaid keha kuju. Näha ennast läbi fotograafi silmade ja kunsti tõstab kindlasti enesehinnangut ja aitab sul armastada ennast sellisena nagu sa oled.

Aktifotosessioon on midagi põnevat, mida saab koos kaaslasega või üksi teha. Kindel on aga, et sellest saab unustamatu kogemus!

Paljud unistavad sellest, kuid vähesed julgevad teoks teha. Aktifoto kinkekaart on suurepärane kingitus, sest see annab kallimale julgust juurde.

Või siis, miks mitte, üllatada oma kallimat sõbrapäeval fotosessiooniga? Või hoopis kinkida fotoraamat aktifotodega, mis on juba eelnevalt tehtud? Fotoraamat on mõnus ja aegumatu mälestus su kehast. Kui see on kunstiliselt pildistatud, kus ainsaks riideesemeks kehal on varjud, siis seda on kaunis vaadata ükskõik millises eas.

Pärast saab aktifotodega ehtida oma magamistoa seina või lasta teha kaunis fotoraamat.

Jälgi Aktifotostuudio tegemisi Instagramis ning tutvu erinevate fotosessioonidega SIIN!

Foto: OLAVI SÕNA

Von Baer - pea sõpra meeles esmaklassilise kingitusega

Kohe-kohe on käes sõbrapäev, imeilus püha, mil peetakse meeles kalleid inimesi ja tehakse neile kingitusi. Mida kallim on sõber, seda harukordsemat kinki ta on väärt. Pea sõpra meeles erilise kingiga ja näita talle, kui väga temast hoolid. Milline oleks hea sõbrapäeva kingiidee?

Tõeliselt hea sõbra meelespidamiseks sobib hästi praktiline kingitus, millest hõngub esmaklassilisust ja kvaliteeti. Lisaks, kes meist ei väärtustaks argiluksust oma igapäevaelus? 

Suurepärase valiku kaunitest kvaliteetsetest nahkaksessuaaridest, mis kingisaajale pikka aega rõõmu valmistavad, leiad eestimaise firma Von Baeri poest. Von Baeri tootevalikusse on tee leidnud paljud kingipakki suurepäraselt sobivad sõbrapäeva kingitused.

Elegantne nahkaksessuaar on suurepärane kingitus mehele ja naisele, kes hindab kvaliteeti. Klassikaliselt hea sõbrapäeva kink mehele on kindlasti Von Baeri stiilne meeste rahakott.

Teised Von Baeri käsitööna valmistatud nahktooted, mis on head kingid meestele, on näiteks reisikotid, seljakotid, arvutikotid, püksirihmad ning teised praktilised igapäevaelu hõlpsamaks muutvad aksessuaarid.

Ka šikid naiste rahakotid, mis on mahukad ja tõeliselt vastupidavad, teevad su sõbranna kindlasti õnnelikuks.

Kui soovid kingile lisada rohkemgi sädet, siis soovitame pilk heita ka Von Baeri pakutava kingi personaliseerimisvõimaluse peale, et lisada kingile graveering (näiteks initsiaalid, logo, tsitaat või midagi muud ainulaadset.)

Samal teemal

14.02.2020
Sõbrapäeva tähistamine on endiselt popp! Lasteaiad ja koolid võluvad südamlike ettevõtmistega

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee