Sisuturundus

Kingitus.ee soovitab: 7 elamuskingitust sõbrapäevaks! 

Kingitus.ee, 3. veebruar 2020, 12:29
Romantiline sõbrapäev on tulekul ning ilmselt mõtisklevad paljud, mida oma kallimale või heale sõbrale kinkida. Tea, et elamuse kinkimine on millestki materiaalsest sootuks parem. See jääb meelde, tekitab emotsioone ning mis veelgi parem, tihti saab seda isegi koos armsa inimesega teha!

Et sul oleks lihtsam otsustada, mida kinkida, annab Kingitus.ee seitse nõuannet!

Laskmine käsirelvadest – adrenaliinilaks on kindel!

Siselasketiirus on tõeliselt mugavad ja head tingimused tulirelvade sõpradele ning on võimalik ohutult professionaalide juhendamisel proovida väga erinevaid tulirelvasid. Proovida saab nelja väga huvitavat ja erinevat relva.

Mida kingitus sisaldab?

• ohutustehnika reeglite tutvustamine ja instruktaaž
• erinevate relvade tutvustamine ja proovimine instruktori juhendamisel
• relvast Glock (5 lasku + 5 lasku)
• pumppüss (5 lasku + 5 lasku)
• Makarov (5 lasku + 5 lasku)
• Kalašnikov või Beretta (5 lasku + 5 lasku)

Kahele inimesele kokku on padrunite arv 40.

Õhtusöök pilkases pimeduses – pane proovile oma maitsemeeled!

Pimedas einestamine on eriline kogemus. Kui ühelt poolt annab õhtusöök pimedas võimaluse viibida mõned tunnid senitundmata maailmas ning panna end vaegnägija rolli, siis lisaks saab katsetada, kas ja kuidas täielikus pimeduses hakkama saada. Üsna kiiresti saab selgeks, et serveeritud roogasid nägemata ei pruugi inimesed arugi saada, mida nad söövad. Maitsete nautimiseks on nägijatel maitsemeele kõrval väga suur roll ka nägemismeelel. Õhtusöök pilkases pimeduses annabki hea võimaluse pöörata nägemismeele kõrval tähelepanu ka teistele meeltele.

Mida kingitus sisaldab? Spetsiaalse öise nägemise seadmega serveerivad ettekandjad kolmekäigulise üllatusõhtusöögi täielikus pimeduses. Õhtu meelelahutuse eest hoolitseb pime õhtujuht.

Sita teeninduse õhtusöök – ole valmis kogema oma elu kõige kehvemat teeninduskogemust!

Oled harjunud sellega, et restorani ettekandjad ja kelnerid poevad nahast kasvõi välja, et sulle meele järgi olla? Kiidavad sinu soengut, välimust, toidumaitset…?

Sita teeninduse õhtusöök on hoopis midagi muud. Siinsed teenindajad ei poolda võltse teenindusstandardeid ning on kõige ausamad ja siiramad, keda oled kohanud. Neid ei hoia tagasi äraleierdatud sisekorraeeskirjad ega bosside kurjad pilgud. Nad ei häbene öelda sulle otse, kui ilmud kohale kohutava soengu või eelmise hooaja outfitiga. Teenindajad on ikkagi inimesed, kellel on ka aeg-ajalt paha tuju ning nad ei hoia end tagasi. Ja sina saad kogu seda paha tuju enda nahal tunda!

Mida kingitus sisaldab? Imeliselt maitsvat 3-käigulist õhtusööki koos eriti ausa teenindusega. Kui teenindajal juhtub olema hea tuju, saad toidu kõrvale ka ühe lahja alkohoolse joogi.

Swissotel romantiline duaalmassaaž ja spaakülastus kahele!

Pürovel Spa & Sport Swissotelis pakub Alpidest inspireeritud tervistava elustiili elamust kaasaegses ja stiilses keskkonnas. Hoolitsuste tegemisel kasutatakse Šveitsis orgaanilisel viisil toodetud eeterlikke õlisid.

Mida kingitus sisaldab?

• duaalmassaaž – 1 tund
• Pürovel Spa & Sport (Swissôtel) külastus – 1,5 tundi
• kohapeal on olemas hommikumantel, rätikud, pesemisvahendid, vesi ja puuviljad;

Taevaliku Viimsi SPA 18+ vee- ja saunaparadiisi külastus kahele – naudi lõõgastavat päeva!

Kui sa ei soovi, et põnnid kilkaksid ümberringi ja pritsiksid vett, siis vali vaid täiskasvanutele mõeldud spaa. Viimsi SPA 18+ on mõeldud neile, kes soovivad võtta aega iseendale ning nautida erilist vaikust ja rahu.

Pole midagi väärtuslikumat, kui oskus nautida aega iseenda ja sõprade seltsis!

Mida kingitus sisaldab? 3 tundi naudingut vee- ja saunaparadiisis kahele, unikaalset lõõgastusruumi koos värskendavate jookide ja puuviljade valikuga, hommikumantli ja saunalina kasutust. Lisaks võimalus osaleda toimuvatel rituaalidel.

Veiniõhtu kahele OTTO veinibaaris

Kui sina ja kallim või sõber olete veinisõbrad, siis on parim kingitus just veiniõhtu hubases ja elegantses OTTO veinibaaris.

OTTO’s on veinibaar, mis on välja kasvanud soovist pakkuda maitseelamusi kvaliteetveini ja maitsva toidu austajale. Von Stackelbergi Hotelli rajatud hubaselt stiilse interjööriga veinibaar õhkab elegantsust ning tekitab külastajates tunde, et nad on tõeliselt oodatud.

OTTO eesmärk on pakkuda häid suupisteid ning veel paremat veini – seda kõike pingevabas õhkkonnas ning mis peamine, mõistliku hinnaga. Vahemere köögist inspireeritud lihtsad ja modernsed maitsed sobivad veinivaliku kõrvale nagu valatult.

Mida kingitus sisaldab? Peakoka tapase valikut ja 2 klaasi veini mõlemale osalejale. Kohapeal saab valida, kas 1 valge vein ja 1 punane vein või 2 samasugust veini.

Kingituspakk "Elamused kahele" – lase kingisaajal ise valida!

See kingituspakk on mõeldud juhul, kui kahtled või kardad teha vigu kingituse valikul. Soovib kingisaaja ehk kardiga sõita, veinikoolitusel osaleda, postitantsu proovida või hoopistükkis nautida laavakivimassaaži? Kingituspakk sisaldab rohkem kui 30 hoolikalt valitud ja unustamatut elamust, mille hulgast saab valida ühe sobivaima.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee