Eesti uudised

VIDEO | NARKOÄRIKAD PAANIKAS: Tallinnas läks autost kaduma viis kilo uimasteid (2)

Arno Põder, 30. jaanuar 2020 13:14
NARKOVEDU KÄIB: Mustast BMW maasturist väljunud mees võtab Pinna tänavale pargitud Opelist midagi kaasa. Foto: Maksu- ja tolliamet / kohtutoimik

Sergei ja Vadim olid enda arvates kõik põhjalikult läbi mõelnud: kasutasid konspiratiivkortereid, telefoni teel ei suhelnud, vahetasid pidevalt autosid ja liikusid võimalusel jalgsi. Ometi läks nende narkobande peidikust kaduma ligi viis kilo marihuaanat ning järgnes kuu aega väldanud süüdlaste otsimine, hirm ja paranoia.

10. oktoober 2018. Keskpäeval vurab Lasnamäe kanali veerele, Vikerlase kaubakeskuse juurde päevinäinud Opel Signum. Auto rooli tagant ronib välja Vladimir (48), kes haarab kaasa spordikoti ja läheb jalgsi edasi. Ta kõnnib ligi kilomeetri, enne kui jõuab Pinna tänava kortermaja juurde, kus seisab Leedu numbrimärkidega Audi A3. 

Vladimir askeldab veidi auto pagasiruumis ja viskab spordikoti uuesti üle õla, kuid nüüd paistab see hoopis kergem. Seejärel pargib ta auto ringi – täpselt sama koha peale, ainult teistpidi. Vladimir silmitseb masinat eemalt, jääb nüüd tulemusega rahule ja hakkab astuma. Hetk hiljem peatub ta uuesti, heidab veel korra pilgu Audi poole ja kaob siis nurga taha. Kuus tundi hiljem veereb Pinna tänavale Saab, millest astub välja kikkpoksija Elis (25). Ta avab Audi pagasiruumi ja jääb nõutu pilguga vaatama. Noormees piilub veel läbi akna auto salongi, kehitab õlgu ja sõidab minema.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

29.01.2020
Viljandi tänavadiiler juhatas politsei suure kanepiärini
10.01.2020
VIDEO | Tallinna lähedal asuvast autotöökojast leiti mitukümmend kilo narkootikume
12.12.2019
PÄÄSTEOPERATSIOON KOHTUS: suurt narkoasja sikutatakse kraavist välja
26.08.2019
YOUTUBE’i PÕLVKONNA DIILERID: õppida ei viitsi, ettekandjaks ei lähe, tahame palju raha ja kohe!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee