Sisuturundus

TALVINE PUHKUS PÄRNUS: külasta Eesti kõige omanäolisemat veekeskust ning nautle hea asukohaga moodsas hotellis 

Viiking Spaa Hotell, 31. jaanuar 2020, 09:48
Pärnut tuntakse peamiselt kui suvepealinna, kuid kas teadsid, et sinna on hea puhkama minna ka jahedal ajal? Tõepoolest, sügistalvel rannas päikest nautida ei saa, küll aga on võimalik puhata ja argimured unustada Eesti kõige omanäolisemas veekeskuses Viiking Saagas.

Viiking Saaga veekeskus on hoopis teistsugune kui teised Eesti veekeskused – lõõgastumiseks on saunad koobastes ja grottides varjul. Suurele basseinile lisab ilmet saar, millel asub üks veekeskuse saunadest. Teisel korrusel asuvad katuseaed ja iglusaun. Kokku on veekeskuses 6 sauna: auru-soolasaun, aroomi-aurusaun, soome saun, kadakane saare saun, sanaarium, iglusaun.

Muide, katusteterrassil asuv iglusaun on kujunenud paljude külaliste vaieldamatuks lemmikuks. Katuseaias on õuemööbel, mis on pimedal ajal valgustatud.

Kuna veekeskuse lagi paikneb madalal, on õhk alati soe. Niisiis on veekeskus eriti sobilik lastega peredele. Viiking Saagas ei ole küll liutorusid, kuid sooja siseõhu tõttu tulevad väikeste lastega pered ikka ja jälle tagasi.

Veekeskuses on ka väike baar, kust saab karastavaid jooke osta mugavalt käekiibile ehk sularaha ei ole vees lustimise ajal vaja kaasas kanda.

Õhtusel ajal lülitatakse veekeskuses sisse hämaram valgus ja laes paistavad taevatähed. Tõeline romantika, mis paneb unustama eestimaise morni ilma!

Nüüd on võimalik üürida ka külaliskortereid

Ka Viiking Spaa Hotell ise on saanud külastajatelt rohkelt kiidusõnu, peaasjalikult põhjusel, et tegemist on parima asukohaga spaaga Pärnus. See paikneb rannarajoonis ajaloolise Vallikraavi ääres, vaid mõneminutilise jalutuskäigu kaugusel Pärnu südalinnast ja rannast.

Hotellis on majutusvõimalusi nii üksinda reisijatele (standard ühekohaline tuba), kaaslasega reisijatele (kahekohaline standard ja superior) kui ka peredele (peretuba või narituba). Ka nõudlikum klient saab oma soovid rahuldatud, sest just neile on mõeldud sauna või vanniga avarad sviidid. 

2019. aasta uudiseks olid aga apartmendid ehk külaliskorterid. Kokku kuuluvad hotelli alla seitse külaliskorterit, millest üks asub Sadama tänaval ja kuus Ringi tänaval. Kortereid pakutakse majutumiseks aasta läbi ning hinda kuulub vee- ja saunakeskuse Viiking Saaga kasutamine. Hommikusöögi saab peamajast (mis asub üsna lähedal külaliskorteritele) lisatasu eest juurde osta.

Viiking Spaa Hotellist võib leida palju mitmekülgseid teenuseid: majutusega ja ilma majutuseta paketid, lõõgastavad hoolitsused, terviseuuringud, ilusalongi protseduurid.

Neile, kes soovivad oma tervist parandada, pakutakse erinevaid ravivaid ja lõõgastavaid spaapakette – alates ühest päevast kuni ka kahe nädalani. Viiking Spaa Hotellis on heal tasemel ravibaas ja väljaõppinud spetsialistid, mis annab võimaluse ravida luu- ja liigesehaigusi, radikuliiti, kõrgvererõhutõbe, erinevaid kroonilisi põletikke ja stressi. Raviks sobivaima protseduuride komplekti aitavad koostada meie kvalifitseeritud arstid lähtudes inimese individuaalsetest vajadustest ja soovidest. Tervise turgutamiseks sobib hästi taastusravipakett (alates 5 ööst).

Kuna Viiking Spaa Hotellil ja Viiking Saagal on palju püsikliente, tehakse igal aastal uuendusi – et klient saaks iga kord omamoodi ja värskema elamuse. Viimane suurem muudatus toimus esimese korruse lobby-baaris.

Ühenda meeldiv kasulikuga

Viiking Spaa Hotellis saab korraldada ka seminare, mis tähendab võimalust ühendada meeldiv kasulikuga. Seminar, koolitus või nõupidamine tavapärasest erinevas keskkonnas võib tähendada lõppkokkuvõttes hoopis produktiivsemaid tulemusi.

Nagu mainitud, siis on võimalik ühendada meeldiv kasulikuga – vastavalt kliendi soovidele saab kombineerida seminariteenuseid nii lõõgastavate pakettide kui ka raviprotseduuridega.

Kui tekkis aga mõte, et võiks mõne armsa inimese saata Viiking Spaa Hotelli või Viiking Saagasse puhkama, siis tea, et e-poest saab osta kinkekaarte! Valikus on summalisi kinkekaarte, vee- ja saunakeskuse pääsmeid ning päevaspaa pakette. Lisa sobiv kinkekaart ostukorvi, vormista tellimus ja tasu kinkekaardi eest internetipanga kaudu. Valmis kinkekaart saadetakse süsteemi poolt automaatselt e-mailile.

Hoia Viiking Spaa Hotelli tegemistel ja parimatel pakkumistel silm peal kodulehe www.viiking.ee kaudu.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee