Sisuturundus

Kodune kupumassaaž aitab pingete vastu seljas ning vähendab ka tselluliiti ja ümbermõõtu 2-5 cm vaid kuu ajaga! 

Kupud.ee, 24. jaanuar 2020, 22:09
Tselluliidiga võitlemisel ei ole enam vaja kalleid kreeme ega salongiprotseduure – kodus kasutatavad taskukohased massaažikupud lubavad tulemusi juba mõne nädalaga. Vestlesime sellest ja veel teistestki kupumassaaži kasulikest omadustest www.kupud.ee esindaja Mariliis Mürgimäega (33). Loe artikkel lõpuni ja leia sooduskood, millega saad 20% suuruse soodustuse!

Kuppe kasutab juba üle 25 000 naise eestis. Milles seisneb kuppude võlu?

Jah, oleme tegutsenud juba üle 8 aasta ning rahulolevaid kasutajaid on meil üle 25 000 ning müüdud üle 60 000 kupu! Kupud on tõesti väga hästi vastu võetud ja ütleks, et need on lausa viimase aja trend.

Populaarseks teeb need see, et kupud TÕESTI toimivad, neid on lihtne kasutada ning nad on väga taskukohased. Tulemusi on näha juba 2-4 nädalaga! Jutt kuppudest levib ammu sõbralt sõbrale ja mingit pähemäärimist lihtsalt ei ole. Kupud kestavad aastaid, peale iga kasutuskorda tuleb vaid neid sooja veega üle loputada.

Kuidas kodune kupumassaaž toimib ja miks eelistada seda teistele massaažidele?

Tegemist on massaažiliigiga, mille tegemisel kasutatakse tänapäeval käepäraseid kokku pigistatavaid silikoonist massaažikuppe. Paljud naised, kes teevad küll palju trenni, ei saa siiski tihti tselluliidist päris lahti. Siinkohal tulevadki appi kupud. Tselluliidi vähendamise mõttes on kupumassaaž üks kõige tõhusamaid massaaže, sest kupp imeb endasse vaakumi näol palju nahka, lihaseid ja kudesid, tänu millele saab hõlpsasti kiirendada lümfi- ja vereringet ning ainevahetust. Mõnes mõttes võib seda pisut võrrelda ka LPG massaažiga, kus samuti tekitatakse vaakum, et probleemseid piirkondi kehal töödelda. Kupud on aga suurepärased abilised koduses kehahoolduses ja kõigile kättesaadavad. Paljud naised eelistavadki seda teistele massaažidele just põhjusel, et see on mugav, käepärane ning taskukohane ja mis kõige tähtsam: kasutajad näevad juba esimesi tulemusi nädala-paariga.

Millised kupud on valikus?

Meie bestseller on kindlasti kehakupp. Peaaegu 90% naistest esineb tselluliit. Paljudel on aga probleemiks hoopis venitusarmid, teised soovivad vähendada ümbermõõtu reiel, kõhul või puusadel. Kehakupuga saab kõiki neid muresid vähendada. 2-4 nädala pärast on näha juba suurepäraseid tulemusi! Kindlasti ei tohi aga unustada vee joomist peale protseduuri. Väga hästi aitab kupp ka seljavalude ja õlavöötme valude korral. Masseerides kupuga turjapiirkonda ja selga, leevendab see hõlpsasti pingeid õlavõõtmes ja seljas näiteks istuvast või pidevalt arvuti taga olevast tööst.

Samuti on väga hästi vastu võetud näokupp. Näokupp on ideaalne neile, kellel on tekkinud mõningad kortsud, näonahk on pläss ja tuhm. Näokupp elavdab väga hästi näo mikrovereinget ja samuti tõstab näolihaseid. Öeldakse, et see on kui kodune Faceliftingu protseduur. Samuti puhastab kupp poore ja vähendab edukalt ka aknearme. Näokuppu tasuks kasutada paar-kolm korda nädalas ja soovitan üks mõnus protseduur teha ka enne tähtsat üritust või pidu – annab erilise sära ja jume.

Silmakupp on nüüd meil pisut suurema diameetriga kui varem. Silmakupp aitab ka hõlpsasti vähendada tumedaid silmaaluseid ning silendada peeneid silma- ja huuleümbruse kortse, kuhu näokupuga nii lihtsalt ligi ei pääse. Pealegi ei tohi õrna naha tõttu silma all näokuppu kasutada.

Kuidas kupumassaaži kodus ise teha? 

Kodune kupumassaaž on imelihtne. Probleemne piirkond on vaja ära õlitada ja siis tuleb vaid kuputama hakata. Kehakuppu kasutades peaks enamasti järgima põhimõtet, et kupuga tuleb liikuda altpoolt üles vereringe suunas. Parimate tulemuste saavutamiseks peaks kuputama kuu aega järjest 4-5 korda nädalas 5-7 minutit ühele probleemsele piirkonnale. Peale kuuri on nahk rohkem trimmis, vähenenud on ümbermõõt ning tselluliit.

Näokuppu tuleks kasutada aga 2-3 korda nädalas. Näokupuga on kaasas ka spetsiaalne skeem, mida järgides on lihtne seda kasutada. Näokupuga soovitame kuputada peale dušši, siis on poorid lahti aurutatud ning õli ja kupu koostoime mõjusam. Silmakupu vaakum on aga väiksem ja pole niivõrd intensiivne, niisiis võiks sellega kuputada kasvõi igapäev.

Kas tooksid ka välja parimad tulemused?

Teeme väga palju koostööd blogijatega, kes viivad läbi kuuajalise kuuri ja saadavad meile tagasisidet nii mõõtude kui ka enne-pärast piltide näol. Parimad tulemused, mis on saavutatud kuu ajaga, on reielt 6 cm, kõhult lausa 8 cm ning käsivarrelt 3 cm! Keskmiselt aga vähendab kuputamine kuu ajaga reielt 2–4 cm ning kõhult 3–5 cm. Väga häid tulemusi on muidugi saadud ka venitus- ning aknearmide vähendamisel. Samuti saame pidevalt tagasisidet naistelt, et nad on kõik protseduurid varasemalt ära proovinud, kuid kupud on ainsad, mis aidanud tselluliiti silmmärgatavalt vähendada või on sellest sootuks lahti saanud! Paljude kasutajakogemuste ja piltidega saab tutvuda meie kodulehel www.kupud.ee

Kust kuppe võib leida? 

Kuppe on võimalik lihtsasti ja kiiresti tellida e-poest www.kupud.ee. 

Samuti on kupud müügil Tallinna ja Tartu Kaubamajas, Tradehouse Ilukaubmajades, Pro Kosmeetika kauplustes, Saaremaa Kaubamajas, Bio4You Ökopoodides, Haapsalu Apothekas, Les Petites Looduspood Telliskivi Loomelinnakus ning Loverte.com lehel.

SOODUSKOOD!

Sooduskoodiga Õhtuleht20 on kogu kaup e-poes www.kupud.ee 20% soodsam! 

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee