TURISTID ON OODATUD: Toila spaa direktor leiab, et Ida-Virumaale on praeguses majanduslikus olukorras tähtis iga turist ning Baltic Shuttle on neile usaldusväärne transpordifirma, mis tuleb alati klientidele vastu.Foto: Aldo Luud
Marvel Riik, Juhan Mellik 24. jaanuar 2020 14:40
Toila spaa on saanud ärevaid teateid turistidelt, kel pole võimalik osta pileteid Vene firma Baltic Shuttle’i bussidele, et sõita otse puhkekeskuse läveni. Lisapiletite mittemüümise põhjus peitub viie bussiettevõtte kaebuses ministeeriumile, et nende reisijad hilinevad sihtpunktidesse, kuna Vene firma rohked lisabussid ummistavad Narva piiripunkti. Kuidas saaks seda olukorda lahendada?

„Viimastel päevadel on meie poole pöördunud kliendid, kes on juba broneerinud Toila SPA hotellis majutuse ja ei saa osta pileteid Baltic Shuttle OÜ bussiliinile, millega nad saaksid sõita otse hotellini. Baltic Shuttle teatas, et antud olukorras ei saa ta pakkuda lisapileteid seoses teiste bussifirmade kaebusega majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumile,“ kirjutas Toila sanatooriumi direktor Jaak Pruunes 21. jaanuari läkituses majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumile.

Edasi lugemiseks: