Müstika

Horoskoop 29. jaanuar kuni 4. veebruar 

Naisteleht, 29. jaanuar 2020, 06:00
dark fantasy sorceress woman, composite photo

JÄÄRLoovus võib tõeliselt õitsele puhkeda, eriti kui sellest ise huvitatud oled. Lapsed või lemmikloomad nõuavad erilist tähelepanu. Uue nädala alguses oled vaidlushimulisem.Pane tähele! Väldi mõtlematuid otsuseid ja teravaid ütlemisi, et suhted asjatult ei kannataks. Võid olla huvitatud lisategevusest, ikka selle nimel, et rohkem teenida. Seltskondlikkus ja soov meeldida suurenevad. Juhipositsioon sobib, kuid seda ei tohi võtta jõuga.

SÕNNEhkki keskendud suuresti materiaalse seisu parandamisele, ootavad ka kodused tegemised su kätt. Võiksid seal peale rutiinsete tööde ka oma loomingulisust näidata.Pane tähele! Võimalik, et sul tuleb mõni varasem valik ja otsus ümber hinnata. Oled avatud uutele teadmistele: sulle sobib nii õppimine kui ka õpetamine. Naudid heameelega rahu ega salli, kui sind käsutatakse.

KAKSIKUDOn aeg endale tunnistada midagi, mis on su mõtetes olnud juba mõnda aega. Pane kirja oma mõtted, ideed ja tunded. Igapäevases suhtluses ole võimalikult praktiline.Pane tähele! Kaitsed mõnikord ägedalt oma vaateid. Kui rakendad oma energiat ja võimalusi õigesti ega kaldu äärmustesse, oled edukas. Sõprade kaudu võid leida kasuliku tutvuse. Tähelepanu nõuavad maksu- ja muud raha- ning kinnisvaraküsimused.

Edasi lugemiseks:

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee