Foto on illustreerivFoto: Robin Roots
Toimetas Hindrek Pärg 22. jaanuar 2020 17:38
Kolmapäeval Viimsi koolis toimunud intsidendis sai õpilane vigastada. 

Viimsi vald teatas sotsiaalmeedias, et üks õpilane tõi kooli kaasa päris relva meenutava eseme, millega mängu käigus tekitati ühele lapsele pindmine nahavigastus.

Politseid teavitas vahejuhtumist sotsiaalpedagoog ning Põhja prefektuuri Ida-Harju piirkonnagrupi noorsoopolitseinik Eret Elen Viidakas ütles, et mängurelvast lasti nii õpilase pihta kui ka lakke.

"Koolitöötajad tegid kiiresti kindlaks, kes õpilastest relva kooli tõi. Politsei võttis mänguasja, mis visuaalselt sarnanes väga päris relvale, hoiule. Sündmuse käigus ei juhtunud midagi tõsist ja keegi viga ei saanud. Ühtlasi selgitati nii lapsele kui tema vanematele, et koolikeskkonnas ei ole selline mänguasi kohane," sõnas Viidakas. 

Valla teatel tegeleb osapooltega edasi lastekaitse ja noorsoopolitsei. "Kool suhtub antud juhtumisse väga tõsiselt ja teeb kindlasti teavitustööd, et õpilastele meelde tuletada, mida võib kooli kaasa võtta ja mida mitte," seisis sotsiaalmeediapostituses.

Vald koputas ka lapsevanemate südametele: "Põhikooli- ja gümnaasiumiseaduse §44 alusel on selliste esemete kooli toomine rangelt keelatud. Palun jälgige, mida lapsed kooli kaasa võtavad ja selgitage neile kaasnevaid ohtusid ja tagajärgi." 

Kommentaarid  (33)

ruudi 23. jaanuar 2020 17:19
Nagu pudru ja kapsad Eesti keelt enam ei kasutata Loen ega saa aru kuidas see pindmine vigastus tekkis Et siis Viimsi hullukülas eliidi järglane sai mängupüstoli mis tulistab mingist materjalist kuulidega ja tulistas teist õpilast Vanemad muidugi kaasaegsed reformistid kellele mingi ata ata karistus oleks oi oi kui jube Loodame ja palvetame et sellil endal mõistus koju tuleks
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS