Krimi

TRAAGILINE SURM SOTSIAALMAJAS: elu hinnaks sai 40 senti! (4)

Viljar Voog, 22. jaanuar 2020, 15:57
Tapmises süüdistatav Aleksander sõnas, et Vjatšeslav Tuulemaa sotsiaalmajast oli tema suhtes tihti agressiivne. "Hirm on väga hea arst, ravib tablettideta," meenutas Aleksander vaenuliku toakaaslase selgitust.Foto: Teet Malsroos, Robin Roots
Kui 58aastane Vjatšeslav mullu juulikuus Põhja-Tallinnas Tuulemaa tänava sotsiaalmaja trepikojast teadvusena leiti, arvasid naabrid, et ehk on mees lihtsalt viinauimas koperdanud – oli tegu ju tuntud napsuvennaga. Turvakaamera salvestis paljastas aga tõe: Vjatšeslavi eluküünla kustutas aasta vanem toakaaslane Aleksander. Traagilise lõpuga tüli põhjustasid neli tühja õllepurki, paljastas ründaja kolmapäeval kohtus.

Et Aleksander on Vjatšeslavi surmas süüdi, tunnistab mees isegi. Videolindilt on näha, kuidas trussikute väel Aleksander tõukab toakaaslase vastu koridori seina ja seejärel teda pähe peksab: neli korda rusikaga, kord jalaga. Seejärel keerab mees ohvrile selja ja sammub tagasi tuppa. Kui mõned minutid hiljem tema uksele koputatakse, tunnistab Aleksander konflikti, kuid väidab, et toakaaslane kukkus kokku omapäi.

Edasi lugemiseks:

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee