Sisuturundus

KAS TÕESTI VÕIMALIK?! Kuidas vabaneda lühikese ajaga 25 liigset kilost? 

Stockholm Diet, 29. jaanuar 2020 14:51
„Alles hiljuti vaatasin peeglisse ja nägin, et olen rasvase kõhu tõttu nagu peletis! Nüüd olen tänu Stockholmi dieedile saanud tagasi suurepärase enesetunde ja hea välimuse,” jutustab ärimees Andres, kes vabanes lühikese ajaga 25 liigsest kilost.

Milline oli sinu varasem salenemiskogemus?

Olin proovinud tervislikumalt ja vähem süüa, kuid kaal ei langenud ja näljatunne oli pidev. Pärast sellist kogemust kadus ka motivatsioon, sest tundus, et ükskõik mida ma ka ei teeks, „päästerõngas” oli, on ja jääb. Hakkas juba tunduma, et mulle ongi alatiseks määratud ülekaaluga elada.

Kuidas sa otsustasid saleneda Stockholmi toitumiskavaga?

Vaatasin kriitilise pilguga peeglisse ja sain aru, et näen välja nagu peletis. 117 kilo, kõht selline, et ei saa kingapaelu kinni siduda. Olin näinud Stockholmi toitumiskava reklaame ja tundus, et see sobib mulle. Muidugi lugesin internetist tagasisidet ja järeldasin, et kui see on nii paljusid inimesi aidanud, siis miks ei võiks see mind aidata. Lisaks ei olnud mingit riski – kui saleneda ei õnnestu, tagastatakse raha ilma küsimusi esitamata.

Vajuta siia ning võta kaalus tervislikult!

Kuidas õnnestus dieedi järgimine?

Registreerusin, sain kohe oma meiliaadressile kava ja hakkasin seda järgima. Juba pärast esimest päeva kaalusin ennast ja olin üllatunud, sest tulemused olid märkimisväärsed. Esimesel nädalal võtsin 6 kilo alla ja see oli imeline tunne, sest resultaadid olid kohe näha ja seetõttu ei kadunud ka motivatsioon. Ma isegi ei osanud oodata, et tekib ka soov end rohkem liigutada, energiat tuleb juurde ja enesetunne paraneb. Ühesõnaga, lahe!

Kas sa soovitaksid ka teistel inimestel proovida Stockholmi dieeti?

Ma poleks osanud uneski näha, kui hea tunne on olla sale ja terve! Hoopis teine feeling! Olen eeskujuks paljudele sõpradele ja tuttavatele, kes on minu muutusi nähes samuti Stockholmi dieeti pidama hakanud. Nad on tulemustega väga rahul. Kui sa ei ole ise proovinud, ei oska seda ettegi kujutada. Seetõttu ainult edasi! Registreeru ja alusta!

Vajuta siia – StockholmDiet.com – ning võta kaalus tervislikult!

Liitu dieediga täna ja saad individuaalse salenemiskava parima allahindlusega!

Tähelepanu! Kasuta eriti soodsat võimalust nüüd, aga alusta siis, kui ise soovid, sest salenemiskava on sinu Stockholmi dieedi profiili all alati kättesaadav!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee