Maailm

Algul rünnati presidenti, siis Eesti ajaloole olulist kohvikut (5)

LISA KOMMENTAAR

Tiit 31. jaanuar 2020 10:13
Kui president hakkab pretendeerima riigi juhtimisele, siis tavaliselt laseb julgeolek ta maha. Vaadake New Yorki kaksiktornide tulekahju kümnenda aastapäeva pressikonverentsi videot. Seal räägitakse ka president Kennedy mõrva asjaoludest. Üks tulistajatest oli tema autojuht. "Oswaldi üks kuul tabas kahte inimest kolmest suunast korraga". Ühtegi pealtnägijat ei suutnud mõrva uurimiskomisjon ülekuulamisele kutsuda. Kõik pealtnägijad tapeti samuti. Neid oli palju. Tuhanded inimesed. Vaatame, kaua Trump elus püsib.
Tiit 31. jaanuar 2020 08:19
Liberaal või mitte, aga president on ainult riigi esindaja. Reklaaminägu. Jaapanlased panid suurfirmades firmajuhi kumminuku fuajeesse. Kes oli firma poliitika peale vihane, sai sellele vastu vahtimist anda. Analoogia on ilmne. Protestijad on lollid. Kumminuku tümitamine midagi ei muuda. Riiki juhib partei, täpsemalt see, kes parteid rahastab. Tänasel päeval juhivad riike suurpangad. Nende selja taga on jesuiidid (Vatikan). Lenin oli ka Vatikani jesuiit. Oktoobrirevolutsioon Venemaal oli sisuliselt Venemaa okupeerimine Vatikani poolt.
20. jaanuar 2020 11:23
Absoluutselt vihkan neid protestijaid, kes kõike lõhuvad ja põletavad ning kõikjal lagastavad! See pole mingi protest! See on kuritegu rahva vastu.
Konn 19. jaanuar 2020 21:26
Imelik, mis neil prantslastel küll viga on. Makaron on liberaalsuselt pärast Merkelit teine inimene planeedil ja ikka ei sobi? Või ongi liberaalsotsialistlikud vaated maailmas eilne päev? Tahaks loota.
villu 19. jaanuar 2020 20:44