Nädala TOP

TOP 5 | Kuhu saata roolijoodik?

Elis Kusma, arvamustoimetaja, 17. jaanuar 2020, 18:06

7 KOMMENTAARI

a
Ants./ 25. jaanuar 2020, 10:46
Jälle need "roolijoodikud"! Teatavasti on rool auto, laeva, lennuki jne. liikumise suuna säilitamise või selle muutmise seade. Rool on valmistatud metallist, plastmassist, puidust või nende materjalide kooslusest. Rool ei ole joodav. Joodavad on siiski ainult vedelas olekus joogid, nende hulgas ka alkohoolsed joogid. Viimased muudavad neid tarbinud inimesed hoolimatuteks, oma võimeid ülehindavateks, mille tõttu juhtuvadki rängad liiklusõnnetused. Lõpetagem selle ebardliku väljendi "roolijoodik" - kasutamisega meie ilusa eesti keele risustamine nii ERR-is, Delfis kui ka kommentaarides!
s
Saata sõltuvusravile/ 20. jaanuar 2020, 02:39
...et võõrutada eksiarvamusest, et ainult autoga saab liikuda!
a
Allan rollerautoga/ 17. jaanuar 2020, 18:43
Kui juhiluba ja mersu keelatud promilliga vahelejäämise eest konfiskeeritud, anda riigi poolt asendussõidukiks rollerauto. Vikerkaarevärviline, suurte kirjadega "alko on vaba". Eksamile saab nt 3...5 a pärast, kui vahepeal ainult korralikult ja kainelt liikleb. Vahendeid rollerautode hankimiseks ja värvimiseks jätkuks piisavalt konfiskeeritud sõiduki oksjonitasust. Mart, võta piip istmiku alt ja tee ära ! Pääsed BBC uudistesse positiivses valguses!
m
Mida teha? / 17. jaanuar 2020, 18:40
roolijoodikuga? Otsustajad räägivad veapunktisüsteemist! Kuid mida see aitab, öeldakse ega load ei sõida. Nii võib öelda ka, et ega veapunktisüsteem ei sõida. Sellega tahan öelda seda, et sõidab inimene ja kui ta ei saa aru, et purjus peaga rooli ei istuta, siis oleks õige ta isoleerida ühiskonnast mõneks ajaks. Korduv roolijoodikuga pikemaks ajaks kinni panna, kuid selline inimene, kes korduvalt purjus peaga sõidab ja tekitab avarii, siis tuleks selline õnnetuse põhjustaja nimetada ette kavatsetud või planeeritud mõrvariks ja mõista vangi ilma mingi amnestia, varem vabanemise võimaluseta.
t
trebitzky/ 17. jaanuar 2020, 18:19
https://www.ohtuleht.ee/825681/kuulsad-roolijoodikud-kes-eesti-avaliku-elu-tegelastest-on-alkoholijoobes-rooli-keeranud
t
Tahaks ka murupakikest/ 17. jaanuar 2020, 17:08
Varsti kogunevad nad Kadrioru supiköögi üritusele
t
17. jaanuar 2020, 17:25
Tuleb saata valitsussse. Seal sariroolijoodik Ratta lemmik Aab juba ees.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee