Müstika

Horoskoop 22. kuni 28. jaanuar 

Naisteleht, 22. jaanuar 2020, 06:00
Foto: Anneke Schram

JÄÄRTunnetad teravamalt möödunut ja selle seost oma elu õppetundidega. Tähelepanu keskpunkti tõusevad tulevikueesmärgid ja -unistused. Sõpruses ja muudes suhetes on rohkem soojust ning harmooniat. Oled kaastundlikum.Pane tähele! Uute projektidega alustamine kipub venima või võib ebaõnnestuda. See aga ei tähenda, et tulevikuplaane ei tasu teha. Soodne on lõpetada tööd, millega alustasid jaanuari alguses.

SÕNNHea aeg õppida ja toita oma uudishimu. Võib-olla on sulle tehtud mõni pakkumine, aga asjad pole liikuma hakanud. Suhtu sellesse filosoofilise rahuga. Sõbrad annavad head nõu.Pane tähele! Karjääriga seoses võid loota midagi eriti säravat. Potentsiaali ja võimalusi on piisavalt, pead neile vaid avatud olema. Sõbra hea õnn peegeldub ka sinu peale. Tee tulevikuplaane.

KAKSIKUDTabad end mõtlemas oma varjatud külgedele ja igatsed pingutuste eest suuremat tunnustust. Naised ja ülemused on sinu suhtes toetavalt meelestatud. Hoia olulistel asjadel silm peal. Jälgi, et ka su partner oleks hoolikas.Pane tähele! Ületad endale seatud piire. Õpi midagi, mis aitab kaasa su vaimujõu kasvamisele ja iseenda paremale tundmaõppimisele. Kontakteerud kaugel elavate sõpradega ja see toob rõõmu!

Edasi lugemiseks:

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee