Foto: pets.ee
Põhjarannik 14. jaanuar 2020 12:45
Aastavahetuse eel jahile läinud mehed kahtlustasid, et sattusid salaküti peale, kuid julmur oli metsa surema toonud hoopis kastitäie koerakutsikaid. 

Ühtäkki märkasid metsa jahile läinud mehed musta prügikotti, kust kostus piuksuvaid hääli, kirjutab Põhjarannik

Kilekoti lahti teinud mehed nägid seal sees pappkasti, kus oli seitse veel kinniste silmadega kutsikat, kellest üks oli juba surnud. 

Kutsikad viidi varjupaika ning politsei alustas juhtunu uurimiseks kriminaalmenetlust. Kahtlustatav on praeguseks süü omaks võtnud. 

Kommentaarid  (1)

Monsa 15. jaanuar 2020 01:43
Nii vahvad sellid. Ja kui suureks kasvavad, on veel vahvamad. Oh neid loomalugusid. Eriti kinniste silmadega tegelinskid. Need justkui toovad hoolitsusinstinkti esile. No mis sa teed, kui sellised leiad? Mul ka laps tuli kord nuttes koju, et suur poiss viskas kassipojad pargis vette. Jooksin siis vaatama. Oligi kaks kinniste silmadega kassipoega pea uppumas. Mis teha, tuli koju tuua. Isane koer, kes meil oli, hakkas neile emaks/isaks. Tavaliselt, kui kass liigutab saba hoogsalt, siis miski talle ei meeldi. Aga meie koera kasvatatud kassid liputavad saba kui neil hea meel on. Ha ha ha

SISUTURUNDUS