Eesti uudised

MILLINE ON SURMAKUTSARITE SAATUS: kes istub taas purjuspäi rooli, kes võtab õppust?

Viljar Voog, 13. jaanuar 2020 16:42

7 KOMMENTAARI

k
kindel pauk/ 14. jaanuar 2020 09:24
ainus on omakohus,---kuid mida tahta riigist kus roolijoodik on esi number ja kriminaalse taustaga olendid teevad seadusi,pääsend karistustest raha,tutvuste kaudu--no ei saa siin midagi niimoodi muutuda,halva vastu halvaga ja topelt tagasi ,see aitaks siin neetud pätistanis
j
Juulius/ 14. jaanuar 2020 06:47
Järg eelmisele. Mõne hukkunu pere saab kaela tuhandetesse minevad otsasõitja advokaadi kulud /Laikmaa, 17 000/. Nii need asjad siis käivad. Kogu selle artikli raames tundub, et joobes juhtimise eest karistust tuleb minu arvates karmistada.
j
Juulius/ 14. jaanuar 2020 06:43
Lugedes seda artiklit, korduvad iga liiklusõnnetuse juures ühesd ja samad faktid. 1.Hukkunuteks on korralikud kodanikud, inimesed , kellel on ühiskonnale midagi anda. Kahjuks on nad olnud valel ajal vales kohas. 2. Otsasõitja on alati joobes. 3. Karistus on tühine - juhiluba paariks kuuks kuni aastaks ära, reaalset karistust väga vähe, rohkem ikka tingimisi.. Telerist tuli uue peaprokuröri ütlus _ karistus on ühiskonna kättemaks. Kahjuks ei vaadanud, millises kontektstis ta seda ütles. Aga nagu alati, ohvrite peredele kahjutasu ei ole ette nähtud. Vt. Järgmine kommentaar
6
666/ 13. jaanuar 2020 21:58
Palju suurema karistuse saab siis, kui kellegile natuke halvasti ütled. Näiteks rabile, moslemile või nõgile. Siis saab vähemalt 7a reaalset. Muidu teisi ei karistata.

m
M/ 13. jaanuar 2020 20:18
Kui inimene istub joobeseisundis rooli ja kellegi surnuks sõidab, siis ei ole enam õnnetusest mingit juttu. Oled ise oma joobest teadlik, tead ka, et oled liikluses ohtlik ja vastutusele tuleks võtta ettekavatsetud tapmise alusel. Mis tingimisi, mis šokivangistus?? Kui keegi tapaks minu pereliikme ja mulle jääks teadmine, et tema elu on võrdne paari kuu tingimisi vangistusega, no ausalt läheos ja teeks omakohust. Kanepi omamise eest võid saada 5x suurema karistuse, kui laste emata jätmise eest. Valus lihtsalt.
n
njah/ 13. jaanuar 2020 20:00
Ettekavatsetud tapmiste eest suisa olematud karistused.
k
Kristiina/ 13. jaanuar 2020 18:40
Enamik ei muutu ja ka muutunu puhul ei tohiks perenime varjata. Oli mis oli ja pead elama selle pisikese taagaga kui oled inimese tapnud.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee