Krimi

Pealtnägija: Volvol polnud vähimatki võimalust sellest õnnetusest pääseda

Saaremaa liiklusmõrva pealtnägija: „See oli nii jõhker pauk, et jääb eluks ajaks meelde.“ 

Arvo Uustalu, 12. jaanuar 2020 21:05
MASENDAV: Vaatepilt sündmuskohal oli masendav – hukkunud tuli autost välja lõigata, kogu maantee oli täis purunenud autode juppe. Foto: Irina Magi
„Volvo hakkas Kuressaare–Kuivastu maanteel Kaali poole keerama. Volvo juht tegi kõik õigesti, nagu liikluseeskiri ette näeb: lülitas suunatule sisse ja hakkas vasakule keerama. Sõitsin temast sadakond meetrit tagapool ja hakkasin samuti pidurdama, kui eikusagilt ilmus äkki välja Audi ja midagi polnud enam teha. Volvol polnud lootustki seda pauku vältida. Minagi märkasin Audit alles siis, kui pilpad ja asjad igale poole lendasid,“ räägib laupäevase traagilise õnnetuse vahetu pealtnägija, kelle hääl läbielatu tõttu veel pühapäevalgi värises.

Saaremaa traagiline liiklusõnnetus juhtus laupäeval kella 14.45 ajal Risti–Virtsu–Kuivastu–Kuressaare maantee 128. kilomeetril. Surma said Volvo roolis olnud 27aastane naine, tema 58aastane ema, kes oli kõrvalistmel, ja tagaistmel turvahällis olnud üheksakuune laps. Volvo tagaistmel oli ka juhi 37aastane õde, kes sai väga raskelt vigastada. Samuti sai raskelt viga õnnetuse põhjustanud Audi juht, 34aastane Andres. Vigastatud viidi Kuressaare haiglasse, sealt õhtul helikopteriga edasi Põhja-Eesti regionaalhaiglasse. Hukkunud tuli Volvost välja lõigata, kuna masin oli sedavõrd känkras.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

12.00.2020
Prefekt kolme hukkunuga avariist: sellist pilti pole pikkade aastate jooksul näinud
12.00.2020
FOTOD | Saaremaa liiklusmõrvar oli pidev liiklushuligaan