ÕL TV | Õhtuleht

ÕL VIDEO | Vabatahtlik merepäästja Ingeldrin: jätsin hädakõne peale poes piima ja saia sinnapaika ning tõttasin appi (11)

Johanna-Kadri Kuusk | Video: Tiit Tamme, 11. jaanuar 2020 17:58
Foto: Tiit Tamme
Vabatahtlik merepäästja Ingeldrin Aug on hädalisi aidanud juba viis aastat ja selle ajaga on kogunenud palju jagamist väärt juhtumeid. Naise sõnul on tagantjärgi inimeste silmist tänu nägemine see, mis paneb merepäästja tööd tegema.

„See et ma merepäästjaks hakkasin oligi selle tõttu, et kolisin mere äärde elama ja kui sa kasvatad siin oma lapsi, siis ikka soovid, et see koht oleks turvaline,“ põhjendab Aug valikut.

„Seda on mul rõõm tõdeda, et tegelikult merepääste toimib vabatahtlikuna. Ka seda, et see tõdemus on inimesteni jõudnud. Paljud eraettevõtjad tulevad meie juurde ja küsivad, kas nad saavad aidata ja teha näiteks rahalise annetuse või mõni üksikisik, kellel on võimalus meid aidata ja küsib, kas ta saab meile näiteks midagi vajalikku soetada,“ kirjeldab ta merepäästjate olukorda Eestis.

IF kindlustus on kolmandat aastat teinud kampaaniat „Sangarid“, kuhu saab esitada inimesi, kes vabatahtlikuna on ühsikonnale kaasa aidanud. „On tore, et IF juba kolm aastat sellele tähelepanu pöörab, et märgata inimesi kes selliste asjadega tegelevad,“ kommenteeris Aug.

Samal teemal

08.01.2020
ÕL VIDEO | Abipolitseinik: ette tuleb nii siilikese päästmist kui märulifilmilikku tagaajamist

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee