Sisuturundus

Keelatud erootilised fantaasiad – kuidas neid täita saaks? 

Must Panter, 10. jaanuar 2020, 16:04
Erootikapood Must Panter kinnitab, et seksuaalsed fantaasiad on täiesti normaalne nähtus. Jah, kõik inimesed fantaseerivad vähem või rohkem värvikalt. Paljud tunnevad häbi oma salajaste mõtete ja soovide pärast ega jaga neid kellegagi. Tunnustatud seksuoloog Justin Lehmiller (PhD) viis läbi uuringu, milles üle 4000 inimese vastasid 350 küsimusele. Seksuaalsed fantaasiad võib jagada 7 peamisesse kategooriasse. Variante on iseenesest lõputult ja kui sinu fantaasia listi ei jõua, siis ütleme nii, et… oled keskmisest värvikam kriit ;)

Seks mitme partneriga

Grupiseks on kõige tavalisem fantaasia, millega paarid flirdivad. Mõte, et mitu ilusat naist või kuuma meest ootavad, et sinuga seksida, võib olla ülimalt erutav. Selles fantaasias oled sina alati staar. Grupikad külvavad meeled üle. Mitme inimese ühises tegevuses on rohkem lõhnu, maitseid, avasid, kurve, hääli ja puudutusi võrreldes klassikalise kahe inimese hullamisega.

Mis selle fantaasiaga peale hakata? Enamasti seda häbenetakse ja kui tehaksegi, siis hoitakse hukkamõistu hirmus pigem enda teada. Fantaasiad võib omakorda jagada kolmeks: need, mida hoiame enda teada, mida jagame oma partneriga ja mida tahame ka päriselus proovida. Tegemist on kõigest fantaasiaga ja üle mõelda ei ole vaja!

Üheks alternatiiviks suhte rutiini rikkuda, on kasutada selleks topeltpenetratsiooni lelusid.

Võim, kontroll või karm seks

Sadism ja masohhism (S&M), sidumine, karistamine, domineerimine ja alistumine (BDSM) moodustavad populaarsuselt teise fantaasia kategooria. Sinna alla jäävad süütumad tegevused nagu silmade kinni sidumine kuni vürtsikamad pealehakkamised nagu electroplay... väga lai variatsioon erinevaid seksuaalseid tegevusi.

BDSM on sisuliselt kokkuleppeline võimumäng seksuaalses situatsioonis. Mõte, et allud kellegi teise kontrollile on eriti erutav nende inimeste jaoks, kes on väljaspool magamistuba alati juhi rollis tulenevalt oma tööst või iseloomust. Sellele fantaasiale lisab vürtsi teadmine, et nii-öelda karm seks on tabu.

Sellesse kategooriasse jäävad ka rollimängud: professor ja tudeng, ülemus ja sekretär, õde ja patsient, politseinik ja kriminaal.

S&M- nauding on laksu kaugusel! Sellele on palju erinevaid raskusastmeid ja erutuse allikaks on haavatav olemine. Pead oma kallimat usaldama, et ta teab piire ja austab neid. Oluline, et seks oleks ohutu, püsib sinu jaoks piirides ja on kokkuleppeline. Alustada tuleks alati lihtsamast ja mängulisemast poolest, et mitte kallimat ega iseennast ära ehmatada. Leppige kokku omavaheline turvasõna.

Alustamiseks sobivad suurepäraselt BDSM komplektid.

Uudsus, seiklus ja vaheldus

Seks rannas, pargis, lennuki tualetis, mäetipus või kandes näiteks anaaltappi. Need on fantaasiad, mis keerlevad uute asjade proovimise ümber nagu näiteks anaal- või oraalseks; seksiseiklus uues kohas. Tundmatu naudingu mõte võib tekitada adrenaliinitulva ja mõnede inimeste erutumine on seotud justnimelt adrenaliiniga. Need on inimesed, kes võitlevad pidevalt magamistoa halli rutiiniga. Uurige, kas anaalmõnud või paaride vibraatorid võiksid olla teie jaoks. Võib-olla poosi 69 proovimine, maitsenaudingute toomine magamistuppa – kata oma keha vallatud kohad erinevate maitsetega ja lase tal avastada. Mis iganes teie jaoks töötab, oluline on omavahel suhelda ja arutada. Pidage meeles, et avalik seks ei ole siiski aktsepteeritav.

Kui sina või sinu partner olete ühed neist, kes erutuvad proovimata lelude kasutamise või uute asukohtade peale mõeldes, siis see on suurepärane viis suhte alguse värskuse ja särtsu tagasi toomiseks. Oled sa vahel mõelnud, kuidas osad sinu tuttavad paarid järsku pärast aastaid oma suhtesse uue hingamise saanud?

Polügaamia

Rollimängudega seonduvat leiad SIIT!

Tabud ja keelatud seks

Inimese aju on juba kord nii üles ehitatud, et kipume tahtma seda, mida ei saa. Need seksuaalsed tegevused, mis võivad meile probleeme tekitada, mida peetakse imelikuks või mis on suisa keelatud, on mõningate inimeste jaoks tõeliselt erutavad. Tabud on näiteks jalgade või kaenlaaluste limpsimine, naha või lükra jumaldamine. Teiste inimeste seksimise salaja pealt vaatamine või liputamine on näited keelatud tegevustes. Need on tegevused, mida päriselus ei tohiks teha ja peaksidki jääma ainult fantaasiate tasandile.

Kirg ja romantika

Tuleb välja, et pikad jalutuskäigud rannas, õhtusöögid küünlavalguses, silmside kirehoo ajal ei olegi lihtsalt romantiline mull, vaid päris osa inimeste fantaasiast olla ihaldatud, intiimne ja romantiline. Romantilised žestid nagu pingutuse suurus, kingitused jms tekitavad saajas tunde, et nad on oma partneri jaoks olulised.

Massaažiõlid, orgasmikreemid ja lingammassaaži komplekti Lover on erootikapoes Must Panter olemas!

Erootiline paindlikkus

Need jagunevad kaheks:

- Soo piire hägustavad fantaasiad, mil keegi kompab enda soo presenteerimise piire riietudes vastassoo esindajaks või on koos kellegagi, kes seda teeb

- Seksuaalse voolavuse fantaasiad, mil seksuaalse identiteedi piirid on hägustatud

Mis selles siis nii erutavat on? Erinevate soorollidega ja orientatsiooniga eksperimenteerimine võib olla lõbus, loominguline ja vabastav. See fantaasia ühendab inimese tema selle osaga, mis võib olla sügavale sisse maetud. Ka selle fantaasia puhul on kommunikatsioon äärmiselt oluline.

Strap-on on näiteks üks supermoodus piire kombata!

Kas fantaasiad on sooti erinevad?

Naiste ja meeste fantaasiates on palju sarnasusi. Peamine erinevus on aga fantaseerimise sageduses. Nimelt kipuvad mehed vabameelsemad olema ja fantaseerivad tihedamini. Mehed unistavad pigem mitme partneriga seksimisest ja tabudega seonduvast, samas kui naised unistavad suurema tõenäosusega BDSM-st ja romantikast.

Seksuaalsed fantaasiad on normaalne osa elust!

Leia end jaoks parimad lelud voodielu vürtsitamiseks e-poest!

Vallatuid naudinguid!  

Must Panter

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee