Krimi

VIDEO | Tallinna lähedal asuvast autotöökojast leiti mitukümmend kilo narkootikume 

Arno Põder, 10. jaanuar 2020 11:00
Maksuameti töötajad leidsid narkootikumid Albertile kuuluvast garaažist, mis paistab elumaja tagant.Foto: Google Maps

Poolteist miljonit eurot väärt uimastilastiga peeti kinni viis Eestist ja Lätist pärit meest, kes pealtnäha erilise jõukusega ei hiilga. Üks neist tegeleb näiteks autode putitamisega, teine käib Soomes ehitusel tööl ja kolmandal puudub ametlik sissetulek sootuks.  

Mullu 1. detsembril said maksu- ja tolliameti narkotalituse töötajad Jüri alevikus asuvast garaažist kätte ligi 70 kilogrammi uimasteid. See on üks suuremaid Eestis viimastel aastatel tabatud narkokoguseid. Amfetamiini võeti ära 54 kilogrammi, MDMA tablette kümme kilo ehk umbes 30 000 tükki ja kokaiini kaks kilogrammi. 

Narkolasti toimetasid Hollandist autoga kohale Elvis ja Aleksandrs, kes on pärit Lätist. Eestisse jõudes parkisid nad oma Volvo XC Tallinna–Tartu maantee äärde, pealinnast paarikümne kilomeetri kaugusel asuva Viikingite küla juurde, ja jätsid sõiduki koos süütevõtmega maha. Sealt toimetasid kohalikud mehed Albert ja Martin uimastid väidetavalt edasi lähedalasuvasse Jüri alevikku. 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

04.12.2019
UIMASTID PITSAKIOSKIS: korralikuks hakata lubanud narkoärikas jäi mõni kuu hiljem taas vahele
30.11.2019
Kümmekond kilo marihuaanat Eestisse toonud välismaalased võeti vahele
15.11.2019
Politsei konfiskeeris kogu saagi ja varustuse! Tööstusliku kanepi kasvataja on ahastuses: käsk minu äri hävitamiseks tuli ülaltpoolt!
13.11.2019
ERAKORDNE! Prantsusmaal on lained uhtunud Atlandi rannikule ligi tonni kokaiini

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee