Eesti uudised

Kes otsib juhti? Ekskantsler Tea Varrak lahkus ilukliiniku tööpostilt (27)

Marvel Riik, 7. jaanuar 2020 12:40
Tea Varrak Foto: Tiit Blaat / Ekspress Meedia
„Kõik läks täpselt nii, nagu olime alguses kokku leppinud,“ kommenteeris  Tea Varrak napisõnaliselt oma kümme kuud kestnud ametiaega ilukliinikus.

Varrak asus 2019. aasta alguses tööle juhatuse liikme ja tegevjuhina ilukliinikus Decus International OÜ, mille põhitegevus on kosmeetiliste raviteenuste osutamine ning kosmeetiliste toodete jaemüük. Nüüdseks aga on Varraku volitused lõppenud. Miks, seda ei soostunud ta eraelule viidates lähemalt kommenteerima. „Kõik läks täpselt nii, nagu olime alguses kokku leppinud,“ ütles ta siiski.

Samal teemal

Õhtulehele on viidatud, et lahkumise taga on, sarnaselt kantsleri ametiajale haridus- ja teadusministeeriumis, lahkhelid töötajatega. „Absoluutselt vale!“ kostis Varrak väidetele vastuseks ning lõpetas telefonikõne, viidates taaskord asjaolule, et ta ei soovi isiklikku elu kommenteerida.

2018. aasta lõpus lahkus töörahu nimel haridus- ja teadusministeeriumi kantsler Tea Varrak ministeeriumist, sest sai tulise kriitika osaliseks. Tema ametiaja jooksul lahkusid ministeeriumist kõik neli asekantslerit ja koolivõrgu juht ning aasta jooksul jättis oma töö üheksa osakonnajuhatajat 21st. Ametnikud heitsid Varrakule ette kehva juhtimist.

Enne ministeeriumist lahkumist ütles Varrak „Aktuaalsele kaamerale“, et tema tööstiil on olla konkreetne: „Ma olen väga tööd armastav juht, ma teen tööd südamega. Olen nõudlik enda suhtes ja ma tegelikult arvan ka, et kõik ametnikud Eesti riigis peaksid tegema tööd südamega ja tõsiselt ja olema nõudlikud endi suhtes.“

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee