Poliitika

Keskerakonna Tartu piirkonna juhatus üritas veenda abilinnapead Monica Randa lahkuma (24)

Toimetas Hindrek Pärg, 6. jaanuar 2020 19:47
Monica RandFoto: Mari Luud
Keskerakonna Tartu piirkonna juhatus arutas esmaspäevaõhtusel koosolekul abilinnapea Monica Ranna küsimust ja üritas talle selgeks teha, miks on vajalik tema tagasiastumine abilinnapea kohalt.

Keskerakonna Tartu piirkonna juhatuse esimees Jaan Toots tegi Monica Rannale ettepaneku tagasi astuda ning 2021. aasta kohalikel valimistel kandideerida Tartus Keskerakonna nimekirja esikümnes, ent Rand kinnitas ERR-ile, et temale selline variant ei sobi. "See on minu hetke arvamus. Lihtsalt nii kergelt need asjad ei käi," vahendab ERR-i uudisteportaal

Samal teemal

Rand tunnistas, et on erakonna liikmena eksinud kampaania töös kulutuste vormistamisel, aga teab, et on teinud kõik kulutused enda rahakotist. "Nii, et ma ei näe, et see peaks olema põhjus, miks järsku ei sobi inimene tööle," rääkis Rand.

Rand kohtus enne juhatuse koosolekut ka Tootsiga, et arutada, kas nad saavad oma erimeelsustest üle. Rand ootab juhatuse otsust, kas nad soovivad temaga koostöö lõpetamist või suudavad nad erimeelsused ületada ja koos edasi minna.

Uue aasta alguses kirjutas Õhtuleht, et vähemalt mõneks ajaks jääb Rand veel ametisse. „Meie viimane kõne Jaan Tootsiga eelmise aasta viimastel päevadel oli selline, et Monica Rand jääb edasi tööle,“ vastas Keskerakonna Tartu piirkonna aseesimees Rein Kokk küsimusele, kuidas laheneb Tartu abilinnapea Monica Ranna personaalküsimus.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee