Eesti uudised

Eesti laps vene lasteaeda? Rahule jäävad nii lapsed kui ka vanemad

Juhan Mellik, 3. jaanuar 2020 21:25

5 KOMMENTAARI

n
N65, tallinlane/ 4. jaanuar 2020 05:22
Vanasti lapsed ei istunud toas, vaid jooksid õues ringi. Oli nii vene kui eesti lapsi, koos mängiti ja mingit viha polnud. Keel sai selgeks ja koolis polnud raskust grammatikat juurde õppida. Siis oli keelt vaja ka ametiasutustes, ükski keel pole üleliigne. Nüüd on nagu imede ime, et laps "päriselus" võib vene keele selgeks saada.
a
Andres/ 4. jaanuar 2020 18:02
Ei mängitud midagi. Russ oli ikka kapsauss. Vene keel tuli vägisi, koolis, meedias. Elasin suures kortermajas, aga venelastega mingit sõprust ei olnud. Ainult kaklemine ja tüdrukute solvamine. Ja eks nad olid seal omaette. 1971 sündinud, tean, mida räägin.
n
Nii sobib ?/ 4. jaanuar 2020 02:42
Käin juba lasteaias, ei ole väike ma, ka kodus lauast laiast võin üle vaadata. Ei ole enam beebi, vaid töötan nagu mees, ma maalin, värvin, kleebin ja kauneid pilte teen. Ma nuku, nukukleidid – kõik kappi panen nad. Kui nutan, nutan veidi. Ei! Parem töötan ma......
s
sõna sekka/ 3. jaanuar 2020 23:18
See , kui inimene valdab vene keelt , ei tee teda veel venelaseks. Keele oskus on vajalik nii karjääri redelil ronimiseks ning väga väärtusliku Vene kultuuri mõistmiseks. Enne , kui hakkate mind sarjama , mõelge rahulikult järele , kuidas on õige !
a
arutleja/ 3. jaanuar 2020 22:39
Miks siis mitte teha lasteaiad kõik inglis keelsed nii eestlastele kui ka venelastele ... Muidu jäävad ju vene lapsed ükskeelseks....

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee