Krimi

FOTOD SÜNDMUSKOHALT | Kristiine ja Viru keskusele tehti pommiähvardus (38)

Ohtuleht.ee, 2. jaanuar 2020 19:47
Foto: Robin Roots
Neljapäeva õhtul evakueeriti pommiähvarduste tõttu Viru ja Kristiine keskusest kõik inimesed. Kummastki siiski lõhkekehi ei leitud. 

Pommiähvardused tehti kella 19.30 paiku. Viru keskuse kontrollimise lõpetasid demineerijad enne kella 21 ning midagi kahtlast ei leitud. Seega lasti ka inimesed keskusesse tagasi. Ka Kristiine keskusest lõhkekehi ei leitud ning ostlejad said uuesti võimaluse suurde keskusesse sisenemiseks. 

Evakuatsioonikorralduse ajal Kristiine keskuses viibinud Õhtulehe reporteri sõnul keegi paanikasse ei läinud ning inimesed lahkusid hoonest korrapäraselt.

Politsei pressiesindaja sõnul tehti keskustele pommiähvardused viieminutilise vahega ning on võib arvata, et tegu on sama inimesega.  

Viimane Tallinna ostukeskustele tehtud pommiähvarduste laine oli 31. märtsil, kui kella 11 ajal saadeti Viru keskusele e-kiri, milles ähvardati kaubanduskeskust pommiga. Ähvardaja kirjutas, kuidas keskuses on ühtekokku viis lõhkekeha.

Hoone evakueeriti ja midagi kahtlast ei leitud, ent õige pea saadeti samasisuline kiri ka Kristiine keskuse, Rocca Al Mare keskuse ja Arsenali keskuse meiliaadressile. Viimane e-kiri laekus kella 14 paiku Arsenali keskusele. Kõik kaubanduskeskused evakueeriti, kuid õnneks midagi ohtlikku ei leitud.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee