Krimi

FOTOD | Lääne-Virumaal rullus päästeameti auto üle katuse, viga sai neli inimest (91)

Toimetas Aare Kartau, Marvel Riik, 31. detsember 2019, 09:53
Foto: Kaspar Pokk
Hommikul poole kuue ajal sõitis Rakvere lähedal Päide külas päästeameti auto teelt välja ja rullus katusele. Teadaolevalt olid päästjad teel väljakutsele ja tee oli libe. Vigastada sai neli sõidukis viibinud inimest.

Täna hommikul kell 5.34 sai Rakvere päästekomando põhiauto väljakutse liiklusavariile, mis oli juhtunud Rakvere-Haljala maantee kolmandal kilomeetril, Tõrremäe külas. Väljakutsele reageerinud päästeauto sõitis libeda maantee tõttu teelt välja ning rullus üle katuse.

Avariis said viga kõik neli kabiinis olnud päästjat ning nad toimetati haiglasse. Kaks päästjat viis kiirabi Põhja-Eesti Regionaalhaiglasse ja kaks päästjat viidi Rakvere haiglasse

Uus valvevahetus asus Rakvere päästekomandos teenistusse reservautoga. Liiklus on ümber suunatud Paatna-Vetsi tee kaudu. Politsei palub liiklejatel kohapeal järgida politseinike juhiseid.

Siseminister: soovin avariisse sattunud päästjatele kiiret paranemist

Siseminister Mart Helme soovis pressiteate vahendusel Rakvere päästekomando põhiauto meeskonnale kiiret parenemist. „Täna Rakvere lähistel väljakutsele reageerinud päästeauto sattus libeda tee tõttu avariisse. See näitab, et päästjad, kes ennastsalgavalt väljakutsele reageerivad ja liiklusavariisse sattunutele appi tõttavad, ei ole ka ise vaatamata heale tehnikale äärmuslikes oludes õnnetuse eest kaitstud. Soovin avariisse sattunud päästjatele kiiret paranemist,“ ütles siseminister.

Ühtlasi plaanivad siseminister Mart Helme ja Päästeameti peadirektori asetäitja Andreas Anvelt külastada õnnetuse tagajärjel Põhja-Eesti Regionaalhaiglasse viidud päästjaid. Avariis said viga kõik neli kabiinis olnud päästjat ning kaks neist toimetati Põhja-Eesti Regionaalhaiglasse ja kaks Rakvere Haiglasse.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee