Järgmine peatus | Õhtulehe raadio

TOP 10: millised reisiteemad köitsid sel aastal? 

Ohtuleht.ee, 31. detsember 2019, 10:01
Foto: PantherMedia/Scanpix
Aasta on kohe-kohe jõudmas lõpule ning on aeg teha kokkuvõte, millised reisiteemad läksid tänavu podcasti „Järgmine peatus“ kuulajatele kõige enam peale.

Kõige kuulatumaks saateks kujunes 23. oktoobril eetrisse läinud saade, kus olid külas suunamudijad Liza Lind ja Aleksandria Mironjuk. Kuigi muljetasime erinevatest sihtkohtadest, siis ilmselt peamine, mis kuulajaid köitis, oli Aleksandria lugu Türgis töötamisest. Nimelt sattus ta kohutava ülemuse juurde ning teda sunniti orjatööle. Kuula saadet SIIT!

Teine kõige kuulatum podcast läks eetrisse 27. novembril, kui saatest „Rannamaja“ tuntud Silver Meier ja Kristo Koik rääkisid oma pöörasest Tai reisist. Kuula saadet SIIT!

Kolmas kõige kuulatum saade ilmus 5. juunil ning külas oli Siim Uhtjärv. Rääkisime heaoluriigist Šveitsist, sealsetest palkadest ning millega on sealmail elades raske harjuda. Kuula saadet SIIT!

Neljandaks jäi kuulatavuse poolest lugu tütarlastekoori Ellerheina kontserditurneest Hiinasse. Kui esilagu tundus, et turnee on ülimalt hästi korraldatud, siis lõpuks tuli üks arusaamatus ja probleem teise järel… Kuula saadet SIIT!

Viies kõige kuulatum saade vestis elust New Yorgis. Saatekülaline Inkeri Parman jutustas sealsest töökultuurist, rahast, kultuuriskeenest ja palju muudki. Kuula saadet SIIT!

Foto: PantherMedia/Scanpix

Kuuendale platseerus väliseestlanna Ella Scotti lugu. Ella kolis hiljuti Sydneyst Eestisse Kiili valda ning kinnitab, et armastab siinset elu. Kuula saadet SIIT!

Aasta seitsmes saade tegi peaasjalikult juttu Iraagi külastamisest – näiteks räägib Margit Randla, kui omapärane on Iraagi pulm. Kuula saadet SIIT!

Kaheksandale jäi strippar Marco hoogne saade New Yorgist. Muide, see on üks kahest „Järgmise peatuse“ saatest, kus saatejuht Liina ei suutnud suure osa ajast naeru pidada. Marco räägib eriti pöörastest ja naljakatest seiklustest ning muuhulgas kurdab, et stripparid ei teeni üldse nii hästi nagu arvatakse! Kuula saadet SIIT!

Üheksas kõige kuulatum saade oli Bali igapäevaelu kohta. Maarja Sillaots ja Birgit Dewi Moon rääkisid Bali rikkuse ja vaesuse sümbioosist, meeste jultumusest, miks Balit patusaareks nimetatakse ja palju muud. Kuula saadet SIIT!

Foto: PantherMedia/Scanpix

Esikümne lõpetab saade Assooride kohta. Jörgen Norkroos kirjeldab Assoore kui Euroopa paradiisi, mis on turistidele veel avastamata. Kuula saadet SIIT!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee